Skocz do zawartości

GSMP sezon 2014


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z uwagi na pogoda która płatala figla od rana udało mi sie wpaść tylko na chwile, dojechałem biegne ile sił na drugi przejazd, i tylko słyszę Panie spokojnie wszystko stoi znów jakiś osioł rozwalił silnik, jak nie celika to teraz jakies evo. Idą dalej stoję koło 4 wiatraków i słyszę, Evan wysadził silnik czesci na trasie czekamy minimum 40 minut.

Ale trzeba przyznać ze patrząc na czasy Pan Evan jechał ładniej po drugim treningu trzeci czas.

Ale co tam było, jakie fury to głowa mała, Beres wpadł taka impreza ze mózg staje, Słowacy wyciągnęli fabie wrc, koledzy z Czech wpadli takimi bolidami ze głowa mała, do tego autobusy jak w F1, jednym słowem zawody na mega wysokim poziomie. Myśle za kolega nikon napisze wraz z Evanem jakaś ciekawa relacje plus ciekawe fotki, ja z uwagi na braki w czasie i dziecko w wózku byłem mocno ograniczony.

Czemu nie dałeś znaku życia że jednak dotarłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z uwagi na pogoda która płatala figla od rana udało mi sie wpaść tylko na chwile, dojechałem biegne ile sił na drugi przejazd, i tylko słyszę Panie spokojnie wszystko stoi znów jakiś osioł rozwalił silnik, jak nie celika to teraz jakies evo. Idą dalej stoję koło 4 wiatraków i słyszę, Evan wysadził silnik czesci na trasie czekamy minimum 40 minut.

Ale trzeba przyznać ze patrząc na czasy Pan Evan jechał ładniej po drugim treningu trzeci czas.

Ale co tam było, jakie fury to głowa mała, Beres wpadł taka impreza ze mózg staje, Słowacy wyciągnęli fabie wrc, koledzy z Czech wpadli takimi bolidami ze głowa mała, do tego autobusy jak w F1, jednym słowem zawody na mega wysokim poziomie. Myśle za kolega nikon napisze wraz z Evanem jakaś ciekawa relacje plus ciekawe fotki, ja z uwagi na braki w czasie i dziecko w wózku byłem mocno ograniczony.

 

Czemu nie dałeś znaku życia że jednak dotarłeś?
Bo byłem jakies 20 minut, nie zobaczyłem żadnego podjazdu, wpadłem na drugi przejazd, okazało sie ze stoją bo Evanowy silnik sie wysral zobaczyłem kilka samochodów a dokładnie to fabie wrc bo koło niej zaparkowałem samochod, podbiegiem z wózkiem na start zobaczyc beresa i uciekłem do domu, wiec nie było sensu Ci głowy zawracać na 5 minu, i tyle żałuje strasznie bo bolidy jak stały to robiły niesamowite wrażenie, dla mnie to był szok, bo jestem tam od pierwszego wyścigu i takiej obsady nie pamietam, a co jeszcze widziałem to Colta Kluzy ale na lawecie jak jechał do domu, co sie stało ? Miała być miazga i miał łac wszystkich, Evan w jakiej ty klasie jechałes, to 3 miejsce to w generalce ? Objechales Słowaków i chechow w wrc ? I te dwie diabelnie imprezy jedna z 4 T a druga Beresa ? Słyszałem od kolegi ze te samochody robiły taki przecieg ze Beres sie ledwo w zakręty mieścił, a mówili mi to goście co sędziowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee , myślę, że 3 sekundy można było jeszcze urwać.

Najgorsze jest to, że oglądając ten filmik widać, że mogłem hamować później....siedząc w aucie miałem całkiem odwrotne wrażenie :D

Trzeba się przełamać i hamować zdecydowanie później niż podpowiada rozum. Ale na to potrzeba czasu i doświadczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz OWOC, czyli byleś na trasie i nie podszedłeś ? Ejj Ty ... ;)

 

A jakoś tak nie chciałem Ci przeszkadzać w konwersacjach z innymi kierowcami  :)

Generalnie gro widzów było zaskoczonych, że po sobotnim incydencie tak szybko wskrzesiłeś miśka ;)

Za to chłopaki z obsługi trasy byli bardzo dumni z siebie bo ponoć w sobotę skrzętnie pozbierali wszystkie części, Twoje części z trasy i... miejscowi gadają że dzięki temu udało się złożyć jeszcze raz ten sam silnik w Twoim EVO a co za tym idzie wystartować w Niedziele  :P  ;)  

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest :) Jak wysiadłem z auta to stanąłem bucikiem na kawałek mojej korby :) Po odgłosach zaraz po wybuchu też było słychać, że trochę silnika na drodze się rozsypało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest :) Jak wysiadłem z auta to stanąłem bucikiem na kawałek mojej korby :) Po odgłosach zaraz po wybuchu też było słychać, że trochę silnika na drodze się rozsypało :D

 I zapewne serducho mocno zabolało:unsure:

 

P.S. Po przeczytaniu 

stanąłem bucikiem

 

pomyślałem ależ kolega musi mieć mały rozmiar nogi skoro jeździ w bucikach  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...