Skocz do zawartości

Geometria & zbieżność - gdzie zrobić ?... podkarpacie/małopolska


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przymierzam się do zrobienia geometrii i zbieżność kół, pasowałoby od nowości pewnie sprawdzić co i jak, tym bardziej, że przednie koła mają tendencję do zwiększonego ścierania gum z zewnętrznej strony.

 

Jaki warsztat polecacie - ASO/nieASO - czy to w ogóle ma znaczenie ? Kto ma jakieś doświadczenia to proszę doradzić gdzie się udać z moim forkiem.

 

Z góry dzięki, PZDR

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie chwalą Multimoto/Multitruck. Swoim autem nie byłem, ale wiem że dają tam wydruki z parametrami przed i po regulacji. Byłem za to w HPA i tam jeszcze "na świeczki" sprawdzali, ciężko polecić, ale odradzić też nie wypada bo nic strasznego się po ich regulacji nie stało...

Pewna ciesząca się tu szacunkiem firma z Nowego Sącza poleca tamtejszy serwis Hondy, ponoć wytrenowali ich w robieniu zbieżności w Subaru. Jak tam pojechałem rok temu moim kochanym dupowozem to się mnie Pan zapytał czy ma regulować fabrycznie czy pod jakieś wyczyny :D Skasowali mnie na ok. 150zł, nie dali żadnych parametrów, na pytanie czy wszystko OK powiedział że OK, no i póki co jest OK (nie zjada opon, jedzie prosto itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...