Skocz do zawartości

Jakie klocki EBC żółte,czy Hawki HPS


kraftpol

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam,waham się w doborze klocków do Chevroleta Corvette z 1988r.

Oryginalne hamulce nie pasuja do niczego.Nie chcę odchodzić od oryginału jesli chodzi o zaciski,wiec postanowilem szarpnać sie na dobre klocki.

Myslę o hawkach,badź ebc yellow,może mozecie mi cos doradzić,moze jeszcze zupelnie cos innego.

Auto nie jeździ w wyscigach,tylko rekreacyjnie,ale ma cos tam zacząć hamowac :).Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich osobistych wrazen zolte ebc to troche slaby wybor do auta na codzien - na zimno byly dosc wyraznie slabsze.

Aczkolwiek jak juz sie troche nagrzaly, to prawde mowiac nie mam im nic szczegolnie do zarzucenia - chociaz ogolnie ebc chyba nie sa najbardziej zachwalanymi klockami.

 

Brak doswiadczen z Hawkami.

Edytowane przez AMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w Imprezie komplet tarcze hawk + klocki HPS i mogę spokojnie polecić, nie potrzebują dogrzania aby była skuteczność duża ale kiedy się dogrzeją to jest moc hamowania, ostatnio pieszego uratowało to że mam dobre hamulce bo inaczej na masce by się przejechał, a świeżo co ruszyłem więc były zimne,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem HPS, były zajefajne, ale piszczały, teraz mam HP+, są fajniejsze, i bardziej piszczą. :yahoo:

 

To fakt piszcza , ale hamują naprawde swietnie , sam byłem zaskoczony .

 

CL tez bardzo ok , ale mają dwa problemy , mało referencji :( do Focusa RS brak :( do innych aut tez słabo , i czasami problemy z odklejajaca sie okladzina cierna w przypadku daily car-a 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba spróbuję z tymi Hawkami,chociaż troche mnie zmartwiliscie,że piszczą....Do imprezy bym się nie przejmował,ale do oldtimera trochę nie pasuje.....Może spiłowanie kantów klocka by pomogło?

Wybaczcie moja ignorancję,ale co to sa za klocki CL? Czy chodzi o zielone EBC?

Co sadzicie o zawieszeniu XYZ termac z pełną regulacją(twardość ,skok sprężyny i cambery) jest to tajwańska produkcja ale czy są coś warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi widze,że chyba niema na rynku dobrych klocków ,które nie piszczą,niestety....... :(

Ja mam na przodzie zestaw Tarcze hawka i klocki HPS - u mnie nie piszczą wczale :).

 

Hamują bardzo dobrze, szczególnie jak się dogrzeją - ostatnio miałem okazję wypróbować ich skuteczność i m.in dzięki nim żyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...