Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 22B


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiesz czołg podczas akcji to moze spalać nawet 300 litrów na 100 km ;) nie przesadzajmy :P ( fajnie byłoby przejechać się Abramsem po mieście ... 60 ton 3000 KM :twisted: byle tylko nie isc do wojska :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi niebieski, to moim skromnym zdaniem TYLKO I WYŁĄCZNIE impreza sie w nim dobrze prezentuje, mowie o kolorze typu racing blue, a nie granacie, bo to co innego. Pozostałe bryki niebieskie w ogole mi sie nie widzą. Widziałem niedawno Volvo V40 własnie jaskrawo niebieskie i pozwolicie, ze zacytuje Danielka - obora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc nie do konca sie zgadzam,gdyz niebieski jest moim ulubionym kolorem to jednak cos w tym jest ,bo nie wyobrazam sobie kupna Seicento Sporting w kolorze innym niz zolty , a Bentleya w innym niz zielony.To dwa skrajne przyklady ale mam nadzieje ,ze wiecie o co chodzi.By nie bylo niescislosci to dodam ,ze Sportinga sobie nie kupie bo jest juz nieprodukowany , a Bentley mi sie nie podoba :D :D :D :D :D :D :D i jeszcze raz :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:18 - a Maisto w porownaniu do AutoArt to tak jak... no nie wiem...Fiat do Subaru. Wiem, co mowie, bo gadam z doswiadczenia :)

Oczywiscie to sie odzwierciedla niestety w cenach. Ale spojrz sam http://www.subaru.pl/subaru_sklep.html, tam masz wszystkie dostepne modele wraz z cenami i mozesz sobie nawet zamowic. Cos kiedys slyszalem w salonie chyba, ze SIP ma wylacznosc sprowadzania do Polski, ale moge sie mylic :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...