Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 22B


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Życzę powodzenia w sprzedaży. Nikt z Forum nie kupi - chyba, że kompletny Łoś. W każdym razie za tą monetę :huh: na pewno nie.

Gdyby to była jeszcze bryka 000 Colina, NIcky'ego, no to może byłaby do uzyskania w pobliżu rynkowej, ale z 6MT i i z parchami (wskazanymi przez Marasa) to THX a lot.

6MT do mojego GT to jest kawior. Do ori 22B obciach, według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po kiego grzyba ogloszenie po angielskiemu, kiedy podobno auto jest "in Poland"?

 

Przepraszam , uciekłem bo bateria w kompie się rozładowała , dziękuję za uwagę, automatycznie wstawiłem na allegro ten sam tekst co na ebay, trzeba się poprawić , wstawiłem do sprzedaży to cacko z wielu przyczyn , choć włożyłem w niego sporo pracy i środków . Auto ma przebieg 122500 km, i choć 1 własciciel - japonczyk , nie katował sprzętu , ( jak na taki przebieg to silnik pracuje wyjątkowo cicho) , to i tak oczywistym było że trzeba wymienić rozrząd, uczczelki kolektora wydechowego, nanowo uszczelnić miskę olejową , pokrywy zaworów , wymienić sprzęgło ( 2 tarczowy oryginał pomogli mi zdobyć kolega i SIP za co jestem im głęboko wdzięczny, nie było to proste zadanie i trwało 6 miesięcy ) , wymienić przeguby półosiowe, no i t.d. .....a co do ceny , to jeżeli 3 lata temu w stanie oryginalnym , w Japonii mozna było kupić 22b za $36.000, i stało ich 5-6 szt ., to teraz ich nie ma w ofertach a ni prywatnych a ni firm handlujacych samochodami. Jest tych aut bardzo mało na świecie , tu jest jedna oferta z Australii : http://www.jemsonmotors.com.au/car_IMPREZA-WRX-STI-22B-400-WORLDWIDE-Subaru_1266_50_index.php , proszę popatzreć, to już nie są samochody , tylko dzieła sztuki . Za to auto zapłacono jest EU cło i polski podatek akcyzowy , 9 miesięcy temu został złożony wniosek o zgodę na zarejestrowanie pojazdu z układem kierowniczym po prawej stronie w stosownym ministerstwie , zobaczymy , ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...