Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 22B


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No wiesz czołg podczas akcji to moze spalać nawet 300 litrów na 100 km ;) nie przesadzajmy :P ( fajnie byłoby przejechać się Abramsem po mieście ... 60 ton 3000 KM :twisted: byle tylko nie isc do wojska :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi niebieski, to moim skromnym zdaniem TYLKO I WYŁĄCZNIE impreza sie w nim dobrze prezentuje, mowie o kolorze typu racing blue, a nie granacie, bo to co innego. Pozostałe bryki niebieskie w ogole mi sie nie widzą. Widziałem niedawno Volvo V40 własnie jaskrawo niebieskie i pozwolicie, ze zacytuje Danielka - obora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc nie do konca sie zgadzam,gdyz niebieski jest moim ulubionym kolorem to jednak cos w tym jest ,bo nie wyobrazam sobie kupna Seicento Sporting w kolorze innym niz zolty , a Bentleya w innym niz zielony.To dwa skrajne przyklady ale mam nadzieje ,ze wiecie o co chodzi.By nie bylo niescislosci to dodam ,ze Sportinga sobie nie kupie bo jest juz nieprodukowany , a Bentley mi sie nie podoba :D :D :D :D :D :D :D i jeszcze raz :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:18 - a Maisto w porownaniu do AutoArt to tak jak... no nie wiem...Fiat do Subaru. Wiem, co mowie, bo gadam z doswiadczenia :)

Oczywiscie to sie odzwierciedla niestety w cenach. Ale spojrz sam http://www.subaru.pl/subaru_sklep.html, tam masz wszystkie dostepne modele wraz z cenami i mozesz sobie nawet zamowic. Cos kiedys slyszalem w salonie chyba, ze SIP ma wylacznosc sprowadzania do Polski, ale moge sie mylic :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...