Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz Ukraińcy dostają obywatelstwo polskie, mieszkanie i 2500zł :angry:  uchodźcy w dziąsło szarpani**

 

Zapomniał wół jak cielęciem był. A te 2500 PLN to rozumiem z Twojej wybujałej wyobraźni, gdyż jak się domyślam żadnego rzetelnego źródła nie jesteś w stanie podać, czy tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaruś i czerwono-czarna flaga w tle żenada :facepalm:

 

1f57ce927a27.jpg

 

 

 

7767.jpg

 

 

 

lwow_pochod_w_rocznice_bandery.jpg

 

 

 

 

Dziwne, bo gdyby Niemieć łaził z flagą nazistowską flagą i obrazem Hitlera to by go do pierdla zabrali a tu jest wszystko w porządku :toobad:


 

 

Generalnie cała inwazja Rosji na Ukrainę zwisa mi i powiewa. W pamięci mam to co bestie z OUN i UPA wyprawiali z Polakami, dlatego marsz Putina na zachód traktuję niejako jak pomszczenie tam poległych.

 

Podpisuję się pod tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cała inwazja Rosji na Ukrainę zwisa mi i powiewa. W pamięci mam to co bestie z OUN i UPA wyprawiali z Polakami, dlatego marsz Putina na zachód traktuję niejako jak pomszczenie tam poległych. 

Poczekaj jeszcze chwilę, pomaszeruje i do Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W pamięci mam to co bestie z OUN i UPA wyprawiali z Polakami, dlatego marsz Putina na zachód traktuję niejako jak pomszczenie tam poległych. 

 

Stosując Twoją retorykę można stwierdzić, że "wysługujesz się hitlerowcom za hajs, taki z Ciebie Polak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie jestem dobry z historii, ale to chyba nie Ukraińcy go nam zabrali.

 

Z tego co wiem byli to Marsjanie :facepalm:

 

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wysiedlenie_Polak%C3%B3w_ze_Lwowa

 

"Ucieczka ludności z miasta przed ukraińskimi czystkami etnicznymi oraz nadchodzącym frontem sowieckim"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cała inwazja Rosji na Ukrainę zwisa mi i powiewa. W pamięci mam to co bestie z OUN i UPA wyprawiali z Polakami, dlatego marsz Putina na zachód traktuję niejako jak pomszczenie tam poległych. 

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Masz coś nie teges z głową ?????

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Generalnie cała inwazja Rosji na Ukrainę zwisa mi i powiewa. W pamięci mam to co bestie z OUN i UPA wyprawiali z Polakami, dlatego marsz Putina na zachód traktuję niejako jak pomszczenie tam poległych.

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Masz coś nie teges z głową ?????

A nie widać? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO przytaczajac historie UPA, nalezaloby rowniez pomyslec o roli GRU, NKWD, a takze wczesniej roli zsylek Carskich... choc przytaczanie i jednych i drugich watkow w obecnej sytuacji, jest malo stosowne, i porownywalne do podejscia obecnej propagandy Rosjan, ktorzy bardzo chetnie stwarzaja u ludzi wlasnie tego typu metlik w glowie.  Sprawa jest prosta - Ruscy atakuja suwerenny kraj, bez wypowiedzenia wojny, jedynie podzegajac mniejszosci do zbrojnego ataku na instytucje rzadowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...