Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kiedy ginie kochana dla ciebie osoba w prowadzonym przez ciebie samochodzie jest jasne dla normalnego człowieka ,że stała się życiowa tragedia i należy tylko współczuć, że taka osoba będzie musiała nosić to brzemię do końca życia.

No ale tak to jest,kiedy brakuje sensownego wytłumaczenia dlaczego tak szerokie grono wybitnych sportowców głównie olimpijczyków popiera BK to sięga się po argumentację poniżej pasa świadcząca o poziomie jej autora.

 

Dobrze, że Naród Wybitnych Olimpijczyków zawsze może oczekiwać na pełne wsparcie Wybitnych Obywateli twardo mówiących "NIE" Kiboląm i Pisowcąm.
?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wiemto, od kiedy siedzę w PRD . Czyli od 1997. I cieszę się, że mogłem Ci pomóc :mrgreen:

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Wychodzi zatem na to, że System jednak chroni idiotów. 

Zapomniałem system ma w zanadrzu nowy taryfikator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co to ma z żądzą krwi. System doszedł do wniosku, że zabiło go coś tak ulotnego i nieprzewidywalnego, jak wypadek. Ona miała "Prawo Jazdy". Ostatnio system wypracował nowe standardy - nowy taryfikator. Dzięki niemu będzie mniej wypadków - tych ulotnych i nieprzewidywalnych.

 

W cudownym świecie bez prawa jazdy, mandatów i ograniczeń prędkości byłoby za to idealnie, bo:

1. nikt nie straciłby prawa jazdy

2. nikt nie dostałby mandatu

3. nikt nie złamałby ograniczenia prędkości.

 

Cóż za cudowne statystyki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja Wiemto, od kiedy siedzę w PRD . Czyli od 1997. I cieszę się, że mogłem Ci pomóc :mrgreen:

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Wychodzi zatem na to, że System jednak chroni idiotów..
I tu właśnie objawia się żądza krwi. Ciekawe czy miałbyś podobne zdanie, gdybyś to Ty lub ktoś kogo kochasz siedział na ławie oskarżonych.

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kiedy ginie kochana dla ciebie osoba w prowadzonym przez ciebie samochodzie jest jasne dla normalnego człowieka ,że stała się życiowa tragedia i należy tylko współczuć, że taka osoba będzie musiała nosić to brzemię do końca życia.

No ale tak to jest,kiedy brakuje sensownego wytłumaczenia dlaczego tak szerokie grono wybitnych sportowców głównie olimpijczyków popiera BK to sięga się po argumentację poniżej pasa świadcząca o poziomie jej autora.

Dobrze, że Naród Wybitnych Olimpijczyków zawsze może oczekiwać na pełne wsparcie Wybitnych Obywateli twardo mówiących "NIE" Kiboląm i Pisowcąm.
?

 

Stachu takie hasło- stanie ponad prawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kiedy ginie kochana dla ciebie osoba w prowadzonym przez ciebie samochodzie jest jasne dla normalnego człowieka ,że stała się życiowa tragedia i należy tylko współczuć, że taka osoba będzie musiała nosić to brzemię do końca życia.

No ale tak to jest,kiedy brakuje sensownego wytłumaczenia dlaczego tak szerokie grono wybitnych sportowców głównie olimpijczyków popiera BK to sięga się po argumentację poniżej pasa świadcząca o poziomie jej autora.

Dobrze, że Naród Wybitnych Olimpijczyków zawsze może oczekiwać na pełne wsparcie Wybitnych Obywateli twardo mówiących "NIE" Kiboląm i Pisowcąm.
?

Stachu takie hasło- stanie ponad prawem
O czym Ty właściwie mówisz? Akurat aspekt prawa będący przedmiotem Twoich zarzutów dotyczy WSZYSTKICH w tym kraju i jest powszechnie stosowany. Chyba, że masz wiedzę z jakiś innych "jedynie wiarygodnych" źródeł

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja Wiemto, od kiedy siedzę w PRD . Czyli od 1997. I cieszę się, że mogłem Ci pomóc :mrgreen:

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Wychodzi zatem na to, że System jednak chroni idiotów..
I tu właśnie objawia się żądza krwi. Ciekawe czy miałbyś podobne zdanie, gdybyś to Ty lub ktoś kogo kochasz siedział na ławie oskarżonych.

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

 

To się nazywa kara współmierna do wykroczenia. Albo są normy społeczne, albo ich nie ma.Na ile system wycenił życie ofiary? 

Ta żądza krwi jest według Ciebie pisowska, czy kibolowska? Narodziła się we mgle smoleńskiej, czy w umyśle prezesa? Jedno nie ulega wątpliwości - Wszyscy Postępowi Obywatele wiedzą kto za tym stoi. 

Odpowiedz jest krótka: to idioci zgotowali nam ten los. Twoja odpowiedz brzmi: muszę się asekurować na wypadek gdybym musiał zasiąść na ławie oskarżonych.

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riplej, Dziwna demagogia ... I proszę, ja nie wkładam w Twoje usta tego co nie powiedziałeś i nie dorabiam do tego spiskowych teorii. Proszę Ciebie o to samo :) Dyskutujmy merytorycznie a nie emocjonalnie. :)

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat aspekt prawa będący przedmiotem Twoich zarzutów dotyczy WSZYSTKICH w tym kraju i jest powszechnie stosowany. Chyba, że masz wiedzę z jakiś innych "jedynie wiarygodnych" źródeł

a skąd Ty czerpiesz wiedzę ? znaczy te 90% jest nie karanych ?

 

Wszyscy Postępowi Obywatele wiedzą kto za tym stoi.

Prezes czy Legia ? ;):biglol:

 

żydzi :P  i tata Dudy :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Akurat aspekt prawa będący przedmiotem Twoich zarzutów dotyczy WSZYSTKICH w tym kraju i jest powszechnie stosowany. Chyba, że masz wiedzę z jakiś innych "jedynie wiarygodnych" źródeł

a skąd Ty czerpiesz wiedzę ? znaczy te 90% jest nie karanych ?
Już kiedyś to pisałem - od 1997 roku siedziałem w PRD, od 2004 do 2007 w sejmowej podkomisji (ciało społeczne reprezentujące środowisko szkolenia kierowców) . Z takimi danymi stykałem się na co dzień.

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riplej, Dziwna demagogia ... I proszę, ja nie wkładam w Twoje usta tego co nie powiedziałeś i nie dorabiam do tego spiskowych teorii. Proszę Ciebie o to samo :) Dyskutujmy merytorycznie a nie emocjonalnie. :)

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Przeczytaj to, co wcześniej napisałeś. Wyjaśniłeś mi merytorycznie, że mam przyzwalać na przestępstwa tylko dlatego, że sam, albo ktoś z moich bliskich też może zasiąść na ławie oskarżonych.

Czy śmierć z rąk głupoty Wybitnego Olimpijczyka ma wymiar szlachetności i jest dzięki temu wybitna, jak olimpijczyk ? Ofiara zapewne była przepełniona dumą z powodu tak szlachetnej formy unicestwienia. Dobrze, że są nowe taryfikatory. 

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to nie była śmierć jej brata i zapadło takie orzeczenie miałbyś rację. Ale odwrócę - czy dlatego, że była wybitną sportsmenką ma być surowiej osądzona niż szary człowiek? Przecież cała ta dyskusja jest czysto polityczna i nie ma nic wspólnego z praktyką prawną. Co chcesz udowodnić? Można dyskutować nad sensownością systemu, ale tezy o politycznym wpływie na wyrok w sprawie OJ obronić się nie da

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierć brata Otyli ma zatem inny wymiar niż śmierć pana Jedrzejczaka ? To nie jest polityka.

Polityka zaczęła się wtedy, kiedy Komorowski poszedł po wizerunek polityczny. W poprzedniej kampanii też nie omieszkał przebrać się w szaty Blidy.

Co jeszcze jest ukryte pod przepastną pazuchą wyrośniętego garnituru ?

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za ten wpis powinieneś dostać urlop §3 ust. 3 pkt e, f, i. Jeżeli wiesz coś więcej idź z tym do sądu a nie oskarżaj i pomawiaj! W tej tragicznej sprawie nawet Prezes stowarzyszenia "Alter ego", zajmującego się obroną interesów ofiar wypadków wnioskował o uniewinnienie. Dno, dno, dno! Meritum zero.

Czy Ty albo ja za podobny czyn także zostałbyś uniewinniony? Zapewniam, że nie. ;)

O ile się nie mylę Otylia Jędrzejczak została skazana prawomocnym wyrokiem za spowodowanie wypadku.

 

 

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak szerokie grono wybitnych sportowców głównie olimpijczyków popiera BK

 

A gdzie bramkarz Tomek był w tym czasie się pytam się? To przecież też FC Bronka jest. :biglol:


 

 

Jeśli nie daj Bóg coś takiego przytrafiłoby się Tobie, Stachowi, Gumasowi czy mnie, prawie na pewno orzeczenie byłoby takie some. Jak w setkach podobnych zdarzeń

 

Weź mnie nie rozśmieszaj. Mój dalszy qzyn zabił swojego szwagra na motorze. Dostał zawiasy odebrane prawko na motor dożywotnio. Ale wyrok skazujący zapadł. A w przypadku Tili? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...