Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nadal masz problem z odpowiadaniem na pytania i stosujesz metodę pisioro-pojebową dowalić waszemu, tylko na mnie to nie działa, mi Kaczyński zwisa :)

Interesuje mnie Komorowski i Duda.

Mnie Duda mało obchodzi. Wole rozmawiać o Komorowskim i Kaczyńskim, bo taki jest stan faktyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale nadal masz problem z odpowiadaniem na pytania i stosujesz metodę pisioro-pojebową dowalić waszemu, tylko na mnie to nie działa, mi Kaczyński zwisa :)

Interesuje mnie Komorowski i Duda.

Mnie Duda mało obchodzi. Wole rozmawiać o Komorowskim i Kaczyńskim, bo taki jest stan faktyczny.

 

 

Premo prorok :biglol:

Bukmacerek - Duda kandyduje nie Kaczyński oddać Duda stanowiska tez nie może :biglol:  to dla twojej informacji nie wybieramy Króla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale nadal masz problem z odpowiadaniem na pytania i stosujesz metodę pisioro-pojebową dowalić waszemu, tylko na mnie to nie działa, mi Kaczyński zwisa :)

Interesuje mnie Komorowski i Duda.

 

Mnie Duda mało obchodzi. Wole rozmawiać o Komorowskim i Kaczyńskim, bo taki jest stan faktyczny.
O kpt. Piotrze P.i Kaczyńskim żeby być precyzyjnym ;) Edytowane przez Premo
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu może coś o tym... ;)

 

http://youtu.be/MuH2yhr8yTU

 

Sprytna manipulacja :)

 

Odpowiedź jest niezwykle prosta,aż dziwię się ,że na to nie wpadłeś,choć stawiam jednak na złą wolę ;)

 

Otóż obecny Prezydent Bronisław Komorowski,żył w przeświadczeniu i świadomości regularnych sondaży poparcia polityków polskich w których to sondażach uzyskiwał rekordowe poparcie pomiędzy 60-70% Miał więc prawo sądzić,że styl jego prezydentury zadowala znaczną część Polaków i nie ma sensu w takim przypadku robić rewolucji.

 

Pierwsza tura wyborów otworzyła wszystkim oczy i prezydentowi również,że społeczeństwo jest mocno niezadowolone,choć poparcie BK po 5 latach prezydentury i 9 latach rządów platformy jest moim zdaniem i tak duże.

W związku z tym należało naturalnie zweryfikować swoje myślenie i postępowanie i tuż po wyniku wyborów czyli decyzji suwerena zarządzić zmiany w stylu sprawowania władzy (choć decyzję o referendum w sprawie JOWów uważam za duży błąd).

Po prostu ludziom należy się reakcja na żółtą kartkę pokazaną rządzącym przez głosy oddane na Kukiza.

 

PS.Premo a jak tam Twój kandydat?Z tego co wywnioskowałem z naszych rozmów przedwyborczych był nim Korwin,czy się mylę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Otóż obecny Prezydent Bronisław Komorowski,żył w przeświadczeniu i świadomości regularnych sondaży poparcia polityków polskich w których to sondażach uzyskiwał rekordowe poparcie pomiędzy 60-70% Miał więc prawo sądzić,że styl jego prezydentury zadowala znaczną część Polaków i nie ma sensu w takim przypadku robić rewolucji.

 

Tłumacze: Prezydent był zbyt głupi,  żeby zrozumieć co dzieje się w Polsce i zbyt zadufany, żeby pomyśleć że nie jest taki zajebisty jak mu się wydaje, mimo otaczającej krytyki..

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Otóż obecny Prezydent Bronisław Komorowski,żył w przeświadczeniu i świadomości regularnych sondaży poparcia polityków polskich w których to sondażach uzyskiwał rekordowe poparcie pomiędzy 60-70% Miał więc prawo sądzić,że styl jego prezydentury zadowala znaczną część Polaków i nie ma sensu w takim przypadku robić rewolucji.

 

Tłumacze: Prezydent był zbyt głupi,  żeby zrozumieć co dzieje się w Polsce i zbyt zadufany, żeby pomyśleć że nie jest taki zajebisty jak mu się wydaje, mimo otaczającej krytyki..

 

 

Leon,każdy ma prawo do pomyłki,również Prezydent.Po to sa sondaże ,żeby wyczuwać nastroje społeczne i pomiędzy wyborami móc na te nastroje odpowiednio reagować,Nie ma lepszej metody słuchania woli społeczeństwa.A że polak jest nieprzewidywalny a sondaże można o kant dupy potłuc to już inna sprawa.

O jakiej otaczającej krytyce mówisz? Bo kaczyński zawsze będzie krytykował,nawet obudzony o 3 nad ranem,więc jego krytyka spowszedniała i stała się nic nie znacząca od bardzo już dawna.

 

 

 

Sprytna manipulacja

 

Tak się to teraz nazywa? :biglol:  

 

 Tak to się zawsze nazywało.

 

 

Stachu Tomasz Lis by tego lepiej nie wymyślił :) Nie myślałeś o pracy w mediach?

 

 

:blush:

 

 

 

A dziękuje bardzo dobrze ;)

 

Masz kontakt bezpośredni? :huh:  ;)

 jak ktoś nie lubi jak go inni robią w jajo to nie  musisz pisać o nim per prostak i niereformowalny.

 

 

O nikim tu nie napisałem per prostak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby wprowadzenie do systemu prawnego prostego pojęcia - korupcja polityczna. Ktoś komuś obiecuje i osiąga tym samym określoną korzyść. Rok bez państwowego wiktu za obietnicę bez pokrycia i będą chodzić po domach, żeby ktoś się zgodził być prezydentem/premierem.

 

W kwestii Komorowskiego - odeszły mi wody i w zasadzie wszelkie polemiki pod jego adresem mam ochotę sprowadzić do poziomu nieakceptowalnego na The Forum.

Poobserwuję sobie ten żałosny spektakl, a w zaistniałej sytuacji ... Komorowski pozostawiony bez ciśnienia kolejnej reelekcji będzie wymagał ciągłych reanimacji. Jego zwrot jest tak karykaturalny, że uwłacza godności tego urzędu. Pomimo zapewnień ten człowiek nie rozumie, co robi i jakie będą konsekwencje takiego postępowania. Ośmieszył urząd, który sprawuje. Okazuje się, że Inowrocław nie był jeszcze dnem. Kandydat zaczyna dopiero zanurzać się w odmętach. Nie będzie nieuzasadnionym pytanie, czy podejmie próby wchodzenia pod krzesło dla utrzymania stołka. Schetyna chyba to przewidział, bo tez nie spieszy się do wyjścia z sejfu.

Wycieczki do Kaczyńskiego nie są na tym etapie żadnym argumentem - pytanie brzmi: czy Duda musi być prezydentem? Jest młody, jest człowiekiem ambitnym i za cztery-osiem lat zostałby politycznym trupem. Na chwilę obecną osiągnął już zakładany cel. To on stawia warunki, bo stał się twarzą zmiany wizerunkowej. Jest facetem bez teczki - tyle wystarczy. PO nie ma nikogo, kogo będzie mogła wyjąc z kapelusza do jesieni. Schetyna ludzi nie porwie. 

Edytowane przez Riplej
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chciałbym zapytać o kwestię smoleńską. Był zamach czy go nie było?
 

 

nie tyle był co wciąż trwa, to jest "zamach" na zdrowy rozsądek 


 

 

Otóż obecny Prezydent Bronisław Komorowski,żył w przeświadczeniu i świadomości regularnych sondaży poparcia polityków polskich w których to sondażach uzyskiwał rekordowe poparcie pomiędzy 60-70% Miał więc prawo sądzić,że styl jego prezydentury zadowala znaczną część Polaków i nie ma sensu w takim przypadku robić rewolucji.
 

 

cóż "elyty" Carskiej Rosji przed rewolucją też żyły w znacznym oderwaniu od realiów w jakich żyli zwykli ludzie

 

miliony głodowało a skromna garstka bawiła się na balach obdarowując się wzajemnie najdroższą biżuterią świata (stąd np. Jajka Faberge )

 

zresztą podobnie oddalony od rzeczywistości był "dwór francuski" przed Rewolucją Francuską, nie widząc żadnego zagrożenia w nieurodzaju który przyniósł głód dla "zwykłych" obywateli w czasie gdy mieszkańcy dworu skupiali się na doborze perfum 

 

 

jeśli władca, polityk, elita itp. nie orientuje się realiach życia swoich poddanych to sygnał, że czas na zmianę

 

gorsza sprawa gdy nie ma kogo wybrać a lud domaga się ofiar  ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Otóż obecny Prezydent Bronisław Komorowski,żył w przeświadczeniu i świadomości regularnych sondaży poparcia polityków polskich w których to sondażach uzyskiwał rekordowe poparcie pomiędzy 60-70% Miał więc prawo sądzić,że styl jego prezydentury zadowala znaczną część Polaków i nie ma sensu w takim przypadku robić rewolucji.

 

Pierwsza tura wyborów otworzyła wszystkim oczy i prezydentowi również,że społeczeństwo jest mocno niezadowolone,choć poparcie BK po 5 latach prezydentury i 9 latach rządów platformy jest moim zdaniem i tak duże.

W związku z tym należało naturalnie zweryfikować swoje myślenie i postępowanie

 

 

Stachu ktoś tutaj z twojego grajdołka pisał o Gebelsie po tym co ty napisałeś miał byś u niego licencjat.

 

Sondaże- znaczy co jak sondaże łechtają miło Prezydenta to on się łasi i chce jeszcze ? jest az tak próznym i głupim facetem ? czy świat to dla niego tylko "góra i Belweder"? tak to jest jak sie 5 lat siedzi tylko w szafie i od czasu do czasu otwiera obwodnice. Lubi to jak ma 60% ? a najlepsze, że te sondaze to przygotowuje CBOS gdzie sama góra to ludzie z PO- reszte sobie dopowiedz. ps:tak moim zdaniem są sztucznie podbijane a potem jest taka piękna klapa i reakcja znanego reżysera który mało zawału nie dostał z małżonką :biglol:  Tłusty facecik tak zadowolony z siebie, ze nie musi nic robić- byli tacy królowie kiedyś i prezydenci, kończyli marnie. Niby historyk a chyba na lekcjach spał.

 

Duże poparcie - na poziomie 32% to jest duże poparcie ? cztli ta reszta 68% to tez zadowoleni tylko z tej radości i fajności Komorowskiego na niego nie zagłosowali. 68%> 32% :biglol:

 

Reasumując: im bardziej go Stachu bronisz tym bardziej pokazujesz jakim oderwanym od rzeczywistości i zapatrzonym w siebie jest ten facet.Pomijam jego styl wypowiedzi - bo jak nic przez 5 lat nie mówił lub mówił mało to broniono go ze ma taki styl. Teraz gdy ma sie wypowiadac każdego dnia wyszło szydło z worka jak jest w tym prosty i nie boję się tego słowa głupkowaty. To nie jest pogawędka z kolegami na polowaniu tylko ma wypowiadac sie prezydent. Widac tu olbrzymią różnice miedzy nauczycielem a prawnikiem. Tragedia (bez kartki totalne dno)

Edytowane przez gumas_72
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Był zamach czy go nie było?

 

 

Ile można? Ludzie....

Spokojnie,to żałosna prowokacja ;)

 

Gumas ,czyli skoro Bronisław miał mało to i Dudi miał mało a Cookies to już całkiem lipa ;) w sumie ci dwaj ostatni dużo gorzej, bo nie upaprani władzą z czystą kartą .No właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronek zagra na Dudzie :biglol:

 

no ciekawe czy Komorowski podejmie rękawicę i wystąpi u Kukiza

Uważam ,że nie powinien.

Kukiz niby nie przekazuje głosów na nikogo,ale jest wyraźnie nastawiony przeciwko BK więc z pewnością będzie tak prowadził rozmowę ,żeby ośmieszyć Prezydenta.

Kukiz niech już lepiej zajmie się śpiewem,to akurat robi dobrze :)

Ten czlowiek osmiesza sie nawet czytajac z kartki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu, czytam Twoje wypowiedzi i chciałbym zapytać o kwestię smoleńską. Był zamach czy go nie było?

A ja zapytam, czy Duda jest niezależny od Kaczyńskiego. Bo zależnie od tego, czy kierujesz się zdrowym rozsądkiem czy wiarą (chęcią wiary) w "pewne fakty" , odpowiedź na te pytania będzie taka sama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...