Jump to content

Wydech

domestos666
 Share

Recommended Posts

Zastanawiam się nad zmianą wydechu w moim pojeździe. Jaki byłby sensowny. Jakie inne modyfikacje można wprowadzić tylko, żeby się nie pożegnać z gwarancją?

Modyfikacje kierowcy mają dobry stosunek efektu do ceny :-)

Tak na serio to chyba niewiele można bez utraty gwarancji...

Polecam Supersprinta, sam mam i jestem zadowolony :)

A z rzeczy które nie zepsują Ci gwarancji to chyba zostaje głównie stylistyka... Chociaż nie wiem jak się ma do gwarancji np. zawieszenie.

Polecam Supersprinta, sam mam i jestem zadowolony :)

No właśnie - Twój też ślicznie gra.

A z rzeczy które nie zepsują Ci gwarancji to chyba zostaje głównie stylistyka... Chociaż nie wiem jak się ma do gwarancji np. zawieszenie.

Sądzę, że można różne graty wymieniać bez utraty gwarancji, ale pod dwoma warunkami:

- robisz to w ASO

- części pochodzą z ASO i są to "oficjalne części tunerskie subaru", takie jak np. graty prodrive

Domestos jesli wymienisz tylko back pipe czyli po naszemu samo puszke to gwarancji nie stracisz jesli wymienisz caly wydech ryzykujesz.

jesli chodzi o mnie to polecam H&S za 2400 pln lub ultera okolo 1200 pln bardzo podobne brzmienie i zapewniam bedziesz bardzo zadowolony z odglosow.natomiast nie ma przyrostu mocy ani momentu.

supersprint ma za to najladniejsza koncowke rury owalna a nie okraglo i wyglada cool natomiast sama puszka dzwiek ma fajny ale bardzo cichy.

polecam natomiast wymiane calego wydechu ss efekty sluchowo mocowe gwarantowane.

Lepiej te pieniadze wydac na remap w Mapteku. W aucie nie bedzie sladu ze bylo cos robione, a bedzie jakos dziwnie jezdzilo lepiej niz inne WRX'y ;)

on juz jakos dziwnie jeździ szybciej niż inne wrxy -podobno tak mówią tu na forum :D

Lepiej te pieniadze wydac na remap w Mapteku. W aucie nie bedzie sladu ze bylo cos robione, a bedzie jakos dziwnie jezdzilo lepiej niz inne WRX'y ;)

Tylko ze na bov'a wydasz 1000 zł a wizyta w mapteku to 7000 zł :)

Tylko ze na bov'a wydasz 1000 zł a wizyta w mapteku to 7000 zł :)

Na stronie Mapteka pisza ze reflash kosztuje 3400 zł.

Bov odejmie Ci troche mocy i zwiekszy spalanie, a reflash doda kilka koni i zmniejszy spalanie.

Moze dlatego ze ma pol litra wiecej.

ma pół litra wiecej ale od 1,5, ja mam poprzednią wersje 2,0

Tylko ze w tym watku rozmawiamy o aucie domestosa, a nie o twoim.

wydawało mi sie ze komentujesz wydanie 1200 zł na zawór, ok mniejsza z tym, jesli nie tak bylo to się nie dogadaliśmy :), skończmy bo ktoś sie tutaj chyba o wydech pytał 8)