Skocz do zawartości

Wydech


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zmianą wydechu w moim pojeździe. Jaki byłby sensowny. Jakie inne modyfikacje można wprowadzić tylko, żeby się nie pożegnać z gwarancją?

 

 

Modyfikacje kierowcy mają dobry stosunek efektu do ceny :-)

 

 

Tak na serio to chyba niewiele można bez utraty gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Supersprinta, sam mam i jestem zadowolony :)

 

No właśnie - Twój też ślicznie gra.

 

A z rzeczy które nie zepsują Ci gwarancji to chyba zostaje głównie stylistyka... Chociaż nie wiem jak się ma do gwarancji np. zawieszenie.

 

Sądzę, że można różne graty wymieniać bez utraty gwarancji, ale pod dwoma warunkami:

- robisz to w ASO

- części pochodzą z ASO i są to "oficjalne części tunerskie subaru", takie jak np. graty prodrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domestos jesli wymienisz tylko back pipe czyli po naszemu samo puszke to gwarancji nie stracisz jesli wymienisz caly wydech ryzykujesz.

 

jesli chodzi o mnie to polecam H&S za 2400 pln lub ultera okolo 1200 pln bardzo podobne brzmienie i zapewniam bedziesz bardzo zadowolony z odglosow.natomiast nie ma przyrostu mocy ani momentu.

 

supersprint ma za to najladniejsza koncowke rury owalna a nie okraglo i wyglada cool natomiast sama puszka dzwiek ma fajny ale bardzo cichy.

 

polecam natomiast wymiane calego wydechu ss efekty sluchowo mocowe gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej te pieniadze wydac na remap w Mapteku. W aucie nie bedzie sladu ze bylo cos robione, a bedzie jakos dziwnie jezdzilo lepiej niz inne WRX'y ;)

 

 

on juz jakos dziwnie jeździ szybciej niż inne wrxy -podobno tak mówią tu na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej te pieniadze wydac na remap w Mapteku. W aucie nie bedzie sladu ze bylo cos robione, a bedzie jakos dziwnie jezdzilo lepiej niz inne WRX'y ;)

 

Tylko ze na bov'a wydasz 1000 zł a wizyta w mapteku to 7000 zł :)

Na stronie Mapteka pisza ze reflash kosztuje 3400 zł.

Bov odejmie Ci troche mocy i zwiekszy spalanie, a reflash doda kilka koni i zmniejszy spalanie.

 

Moze dlatego ze ma pol litra wiecej.

 

ma pół litra wiecej ale od 1,5, ja mam poprzednią wersje 2,0

Tylko ze w tym watku rozmawiamy o aucie domestosa, a nie o twoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...