Skocz do zawartości

Wyciszanie Legacy


Sebastian32

Rekomendowane odpowiedzi

USDM - United States domestic market - generalnie chodziło mi o samochód pochodzący ze stanów.

 

Samochód wyprodukowany na krajowy rynek USA - czyli dotyczy to marek które produkowane są w Stanach. W Subaru nie ma czegoś takiego jak USDM.

a jak to się ma do tego http://www.subaru-sia.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj poprzedni samochod (Mondeo mk2) troszke wyciszalem za pomoca takiej maty dekarskiej http://www.leroymerlin.pl/dachy-i-akcesoria/farby-i-uszczelniacze-dachowe/uszczelniacze-do-dachow/tasma-dekarska-uszczelniajaca-bitumiczna-tytan,p42329,l454.html?gclid=Cj0KEQjw5syiBRCwxPbE6o_MsK4BEiQAUowjpj2h7nPfA2eZJcgZR39J7C-R3QhvrkTC8-UYfxEzGbEaAs9_8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

kosztowalo to ok 80-90zł a sporo materialu

okleilem zewnetrzna blache drzwi od srodka pozniej wewnetrzna od srodka i wewnetrzna z zewnatrz (zamiast folii)

nic sie nie odklejalo a zrobila sie szczelna komora w drzwiach, stare glosniki papierowe lepiej grac zaczely a o ciszej bylo

 

analizujac co mowicie to pojade z ta mata(mam prawie cala rolke) po wnece na kolo w bagazniku (kupilem auto bez rolety), okleje sobie boczki drzwi oraz same drzwi jak w fordzie (bede przeszczepial swiatelka i skore z boczka angielskiego) podczas prac ktore w poniedzialek rozpoczynam.

W aucie wg mnie jest calkiem cicho, radio mozna sluchac na 7-10 - teraz zimowki troche halasuja ale jest wzglednie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wklejałem a wcisnąłem taśmę do uszczelniania szyb właśnie :) Wcześniej wymieniłem trójkąt lusterka, potem sam docisk szyby, ale ciągle przy 160-200km/h był gwizd/świst po wciśnięciu taśmy ustało.

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ale chyba gumowa lub jakiegoś podobnego tworzywa, w każdym sklepie budowlanym do wyboru koloru na pewno coś się znajdzie, ważne by nie przesadzić z grubością, bo uszczelka będzie się źle układała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...