Skocz do zawartości

Stabilizator tył Impreza GC, a prowadzenie?


pajac_am

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, DETT napisał:

Usztywnienie nadwozia rozpórką tylną (chyba bardziej potrzebną w kombi niż w sedanach?) zmniejszy przechyły na łukach?

Nie zmniejszy - nawet jeśli z budy jest galareta to nie wyczujesz przy drogowej jeździe. Musisz dać grubszego sztaba  i/lub twardsze spręzyny.

@pajac_am,czyte felgi na zdjeciu to od  vw?  Jeśli tak to dałeś jakieś pierścienie na piastę  (nie biją?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, respect napisał:

@pajac_am,czyte felgi na zdjeciu to od  vw?  Jeśli tak to dałeś jakieś pierścienie na piastę  (nie biją?).

Nie mam pojecia od czego sa te felgi, ale raczej sa pod subaru. A dodatkowo maja mega fajne et jak na stalowki (et 28 przy 5,5 cala szerokosci o ile pamietam). Przez co kola nie sa schowane jak w taczce, a ich zewnetrzna krawedz przypada w tym samym miejscu co w 5-ramiennych 16 od STI GC ;)

We forku mam 5-ramienne speedline od starego golfa gti, dokupilem do nich cieniutkie pierscienie centrujace i wszystko ladnie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ostatnio jak odnawiałem wahacze tył, aby były gotowe do montażu stabilizatora (kupiłem jak mi się wydawało z GT), to jeden okazał się faktycznie z GT, natomiast drugi pochodził z Hawka kombi. Zastanawiam się czy faktycznie był to wahacz z Hawka czy tylko pomyłka przy oznaczeniu. Są identyczne wymiarami, tylko oczywiście odbite lustrzanie; ten z Hawka był w zauważalnie lepszej kondycji. Jeśli faktycznie był to wahacz z Hawka to daje szersze pole do wyboru komponentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...