Skocz do zawartości

GT6 rekordy, trasy, ustawki online...itp


marNY

Rekomendowane odpowiedzi

 

wlaczylem i .... 1:17:222   smialo zrobie 1:16:xxx ale musze chwilke pomeczyc

 

jaki masz tam nick bo chciałem CIe jakoś zaprosić ?? bo patrzyłem w rankingu to nikt nie ma 1:17:222

 

 

 

@Grizus, poszło zaproszenie na PSN

 

przyjęte, dzięki ! 

 

Moj nick : GTL_subaru

 

Na chwile obecna na tym koncie jest stary czas czyli 1:18:8xx

Chce zrobic lepszy bez wychodzenia z poslizgu. Jak dzis wieczorem mi sie nie uda to wlacze i zrobie jakis ciekawy czas na tym loginie bo 1:17:222 ma jeszcze zapas.

Wychodzenie z poslizgu bardzo pomaga na kilku zakretach w drugiej czesci toru. Mozna jechac o jakies 15-20km/h szybciej. Auto skreca jak poszynach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

provider miał dzisiaj problemy i od 14 nie miałem sieci... przynajmniej w realu sobie pojeździłem :D
A wracając do GT6 - w głowie mi się nie mieści gdzie tam można jeszcze 4s urwać. Oglądałem powtórkę najlepszego czasu i odniosłem wrażenie że oglądam zupełnie inną grę - coś bliżej Wipeouta).

Ile KM i Nm mają Wasze auta w setupie na 500 PO? Moje coś koło 372 KM i niecałe 500Nm, Zdaję sobie sprawę, że dużo zależy od skilla, ale 4 sekundy?!  :cry: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ogladalem powtorke najlepszego....

 

po pierwsze tor opanowany do perfekcji

po drugie nie wiem dokladnie jaki setup wybral czy wiecej niutonow czy mocy w zaleznosci jak uzyskasz 500 PO

ale najwieksza robore u niego robi ustawienie skrzyni biegow+ pewnie ustawienie zawieszenia.

Na tym torze duzo tym zyskasz+ podstawa hamowanie z redukcja zeby obroty byly na czerwonym, prawie przekrecanie silnika wtedy auto bardzo dobrze hamuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gdyby ktoś miał ochotę na pięć dodatkowych aut do swojego wirtualnego garażu to warto odnaleźć płytkę z GT5 i po raz ostatni wrzucić do konsoli (31 maja zostają wyłączone usługi sieciowe GT5) by zagrać w ostatnie wyzwanie: Przejazd Mazdą Roadster po torze Top Gear oraz małe okrązenie (bodaj Nissanem GTR) po Nurburgringu. Nagrodą za ukończenie wyścigów będzie dodanie w czerwcu nowych aut do garażu w GT6 (oczywiście w GT5 i GT6 trzeba używać tego samego konta SEN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dodali po prostu nowy tryb do GT6...

 

Pierwszy eta - jazda Nissanem Leaf po torze z 6-7 zakrętami, wystawia cierpliwość i zdrowie psychiczne na ciężką próbę :)

Masakra jakaś fakt, ale lubimy jak jest trudno :)

No to panowie kto da rade objechać kolegę Subar14 :)

Chyba na razie on tam pozamiatał.

Edytowane przez Intakwrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby parę osób zapro przyjęło a tylko Twój czas mi się wyświetla tu z forum hmm

Dwa dni temu zrobiłem Leaf'em 1:04.0X bodajże i czułem że coś jeszcze da się urwać ale późna pora była...  a wczoraj i dziś nawet poniżej 1:04.5 nie mogłem zejść :biglol:

 

 

 

W ogóle Panowie może jakaś ustawka na Nurburgring albo Tsukubie któregoś wieczora? Więcej frajdy będzie niż sama jazda w kółko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...