Skocz do zawartości

technochampionship


Grzegorz Magdziarz

Prognoza pogody na przyszly sezon:  

13 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję konkurs na najbardziej idiotyczny "tunig" subarynki.

Dla zachęty:

1. Impreza '97. Sprężyna od wersalki założona na siłownik klapki upustowej turbiny.

Efekt: po 300 km "ugotowany" motor.

2. Legacy 2.2 "Dodatkowe wtryskiwacze paliwa". Z fiata. Uruchamiane przełącznikiem z za wolantu. Wkręcone w kolektor na "łuczku".

Efekt: jak się włączy nie jedzie, pali 40/100 i check się non stop świeci. (sonda)

3. Gaz w legacy (trochę się na tym znam)

Sytem Lovato ze sterowaniem autronic.

Efekt: po "strzale" kolektor modnie wpasowany w maskę. Urwało gada. Dosłownie.

4. Impreza '95. płyta osłaniająca silnik zamocowana na tulejach nakręconych na szpilki poduszek silnika.

Efekt: na chyba wszyscy wiedzą

A mówią, że głupców nie sieją. Chyba prawda. Sieją idiotów. :shock:

 

Gunio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuję tuning tarcz hamulcowych - przez podświetlenie ich rozgrzanymi czerwonymi ;) neonami ... oczywiście dadzą one lepszy efekt w połączeniu z podświetlanym podwoziem w kolorze ultrafiołek kurna blu.

A do rury z tylca (średnica min. = średnica patelni na naleśniki francuskie) proponuje wsadzić pochodnie polanom odpowiedniemi śpecyfikami chemaliowemi, która to da w efekcie płomienny wyziew z wymieniony ryry brzęczoco-wybuchowy

 

Śmiech'us tuningus doskonałus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w GT miałem problem z taką łapą od sprzęgła -> ciągle urywała mi się spreżynka i pedał wpadał do podłogi. Po wymianie spreżynki na prezerwatywę firmy Durex problem ustał. Kondom należało wymieniać co 20 tyś :lol:

 

:shock: :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zapytajmy się autora... Może poprosimy moderatora o przeniesienie na forum ogólne? :|

 

Jestem jak najbardziej za. Ten dział bardzo ładnie i sprawnie funkcjonuje (wszyscy wiemy dzięki komu :wink: chęć odpowiadania Dyr. nawet na najgłupsze pytania jest godna podziwu) i nie można go zaśmiecać !!!

 

Howgh !!!

 

pzdr

 

PS: troche wazeliniarstwa jeszcze nikomu nie zaszkodziło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc ten post i wysyłając go byłem przekonany, że lokuję go w "konkursach". Albo się zagapiłem, albo coś "spaprałem" przy wysyłaniu - pojęcia nie mam. Tak, czy siak: mea culpa. :oops:

Shodan: patent zabawny, ale nie idiotyczny, bo skuteczny. Serio: wypróbowane. Zatem też nie "podpada".

Wychodzi na to, że sam "ogłosiłem" konkurs i sam w nim uczestniczę.

Niemniej jednak dołożę w eliminacjach jeszcze jednego zawodnika:

Impreza 99 z "wybuchniętym motorem". Technologia naprawy:

1. Short block z modelu '95.

2. Głowice z silnika remontowanego samochodu.

3. Turbo ze źródeł bliżej nieokreślonych i o takich samych parametrach, szczep wyglądający na TDO5H.

4. ECU i wiązka z remontowanego samochodu.

5. Zestaw uszczelek z modelu '95

(Kto się "orietuje cóś nie cóś" wie o co chodzi.)

Po walkach stoczonych z dopasowaniem kolektorów EX/IN do bloku, dopasowaniu niepasujących do siebie "arterii" chłodniczych i olejowych, oraz dolutowaniu wszystkich wolnych kabli o podobnych kolorach, lub chociaż grubościach wywleczono nieszczęsnego Frankensteina na świat i po pogmeraniu kluczykiem w stacyjce krzyknięto: "Żyj". Cisza.

I wielkie Zdziwienie: "K...wa, nie dziawa. Ciekawe czego?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie załapałem, że już jeztem swój. Zawsze to jeden obrok do góry.

Może mało zabawne w porównaniu z ubiegłymi, ale jednak.

SINA(Subaru Impreza Naturally Aspirated), tylko exhaust:

u...przony ukł. ex przy końcowym silencerze i doheftany, nie dospawany, wór stalowy z czymś w środku, ale za to z dwiema końcówkami wydechowymi, z czego jedna ślepa!!! to są jaja. Only view design, czy jak?

Gunio

PS

Chyba będę musiał ufundować jakąś nagrodę, może jazda na moim fotelu pilota?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...