Skocz do zawartości

Dakar 2014


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem wam, że mało interesowałem sie quadowcami, ciężarówkami .... ale od imprezy Dakar after party na której sie znalazłem dzięki Alexowi to miałem możliwość poznać ich wszystkich. Od tego czasu kibicuje im wszystkim bo robią masakruczną robotę. A SuperSonik jest przezajeeebbbistym gościem , chciałbym żeby wygrał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek:

 

Jak to dobrze jest jechać z powrotem w czołowej grupie! Nagle wszystko jest zdecydowanie łatwiejsze. Nie trzeba ryzykownie wyprzedzać w kurzu dużo wolniejszych rywali i nawet te dzisiejsze ponad 500 km odcinka specjalnego jawi się jako czysta przyjemność. Przyjechaliśmy na metę w doskonałej kondycji i świetnych humorach. Jedyne co nam dziś utrudniało jazdę to przerywający czasem silnik, co trochę wybijało nas z rytmu. Na szczęście samochód nie zgasł ani razu i zbyt wiele na tym nie straciliśmy. Cieszymy się, że udało nam się odrobić wiele cennych minut, i że przesuwamy się w górę w generalce. Jutro wjeżdżamy do Chile, wystartujemy jako piąta załoga, co stwarza znowu szansę na niezły wynik. Mam nadzieję, że teraz z dnia na dzień będzie nam szło coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że mało interesowałem sie quadowcami, ciężarówkami .... ale od imprezy Dakar after party na której sie znalazłem dzięki Alexowi to miałem możliwość poznać ich wszystkich. Od tego czasu kibicuje im wszystkim bo robią masakruczną robotę. A SuperSonik jest przezajeeebbbistym gościem , chciałbym żeby wygrał ;)

 

Sonika spotkałem na Rajdzie Polski. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie przenormalnego pozytywnie nastawionego do świata sportowca. Skromnego, miłego człowieka.Przybił ze mną piątkę ,trochę pooopowiadał o rajdzie.

 

PS. Przyznam się Wam do swojego wielkiego nierealnego marzenia (bo to realne już zrealizowałem). Chciałbym kiedyś przejechać Dakar ciężarówką. A szanse na to mam jak ........ skoczek narciarski albo dwa razy mniejsze :D

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek:

 

Od początku do końca jechaliśmy dziś szybko, pewnie i równo, a samochód spisywał się świetnie. W zasadzie rzec można – etap bez historii, nikogo nie wyprzedziliśmy, nikt nas nie wyprzedził. Doszliśmy w pewnym momencie Naniego Romę, ale okazało się, że on wcześniej złapał kapcia. W rajdowym peletonie wróciliśmy na swoje miejsce i przy stratach jakie ponieśliśmy na początkowych etapach trzeba sobie jasno powiedzieć, że bardzo trudno będzie je odrobić. Teraz przed nami dwa bardzo ciężkie i pewnie decydujące etapy przez Atacamę, a później już pozostałe trzy podobno dużo łatwiejsze. Musimy jechać pewnie, żeby nie popełnić jakiegoś niepotrzebnego błędu. Chile przywitało nas burzą piaskową na biwaku i poczułem się jak dawniej w Afryce. Pozdrawiam wszystkich kibiców w Polsce i na świecie i dziękuję za gorący doping, który jest nam niezwykle potrzebny!

 

Nie chciał Romę wyprzedzać... cóż Hołek już jedzie chyba na dojechanie, wygrać już nie wygra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż Hołek już jedzie chyba na dojechanie, wygrać już nie wygra

 

szanse prawie zerowe, kierowcy przed nim musieliby mieć strasznego pecha. Może jeszcze 1,2 miejsca awansuje ? kolejne dwa etapy podobno są bardzo trudne i może się dużo wydarzyć.

 

 

taki mały strumyk potrafi sprawić kłopoty motocyklistom:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ugjx0xPxN3Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek jedzie za spokojnie i zbyt zachowawczo na początku chcąc uniknąć kłopotów które i tak i tak się przytrafiają (wszystkim) ,po czym za połową rajdu okazuje się ,że już za późno na odrabianie. Trochę tak to wygląda.

 

Trochę mnie to dziwi bo w Dakarze to on już się najeździł i 5 miejsc ma chyba dosyć ;)

 

Sainz w generalce jest tuż przed Hołkiem i również z potężną stratą do lidera...i cały czas mówi ,że celem jest wygrać wszystkie odcinki specjalne i generalke Dakaru.

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...