Skocz do zawartości

Komu "świnkę", komu?


Godlik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godlik zezjnaj prosze czy dało by rade świnie SREBRNĄ wyciąć :?:

Mam na myśli wersję konturową - zamiast białego to srebrne :mrgreen:

 

na ciemno szarym lakierze ze srebrnymi alusami był by wypas...

Pewnie, że dałoby. Napisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby było wieśniacko to złota :mrgreen:

skąd ja wiedziałem że ktoś z forumowiczów tak napisze :twisted:

Smiech'u, nie daj się podpuścić, zamów u Godlika różowe żeby pasowało pod kolor do naklejek 4T które dziś dostałeś :lol:

o w mordę ale mnie sprzedałeś - i już wszyscy na Forum wiedzą i się ze mnie śmieją, nawet żona ma cały czas się brechta z tych naklejek :mrgreen:

Michał, a Ty sie kurde nie śmiej bo przy najbliższej okazji Dżanek Twojo niebiesko pienkność też oszpeci różowemi nalepkami 4T :twisted:

Godlik, a dasz radę takie różowe z czarnym cieniem wyprodukować, takie żeby się kolorem nie różniły od wieśniackich znaczków STi ?

 

Śmiech'u - różowy z czarnym cieniem na niebieskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik, a dasz radę takie różowe z czarnym cieniem wyprodukować, takie żeby się kolorem nie różniły od wieśniackich znaczków STi ?

Najpierw muszę zobaczyć o co chodzi. Bo nie mam pojęcia jak to wygląda... Ale może to przez piwo... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam... Może to głupie pytanie... Może gdzieś na tych 17stu stronach forum z tym temetem już była odpowiedz, ale nie dam rady tego wszystkiego przeszukać...

 

Czy świnki są koniecznie przeznaczone TYLKO na lusterka czy też może np na zderzak tylni? I tak szczerze... Skąd one się wzięły i co symbolizują (w szukaczu nie udało mi się znaleźć odpowiedzi), bo STRASZNIE mi się podobają :lol:

 

[ Dodano: Pon Lis 17, 2008 2:34 pm ]

Znalazłem, ale na guglach :D Wrazie czego wklejam:

 

Świnka wzięła się z japońskiej mangi. powiązanie świnki z Subaru można znaleźć w poniższym cytacie:

"The pig is a mascot for the Japanese manga (comic) magazine Young Magazine. It's always somewhere on the cover... The pig appears on Petter Solberg's rally car. For the past two years the pig has only been on the driver's side mirror. Back in 2002 it showed up on the co-driver's side as well, but that seems to have been dropped now. It ONLY appears on Petter's car -- Mikko's car doesn't have it, and Tommi's (when he was with Subaru) did not either. Toshihiro Arai (in the Production championship) has the pig on both of his side mirrors, as well as a little piggie on his driving suit. I suspect that it's a personal sponsor, rather than sponsoring the entire Subaru World Rally Team or STi."

 

opis pochodzi z roku 2007, z tej strony:

http://brandsoftheworld.com/categories/ ... 35739.html

 

To z innego forum pochodzi... Co prawda dalej nie wiem co to może oznaczać, ale przynajmniej skąd się wzięło... :D

 

Kupie pewnie, tylko musze pomierzyć gdzie mi się pomieści i jak będzie wyglądać... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...