Skocz do zawartości

6 TTJ - 24 listopada - Tor FSO


lukass

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przed chwilą zauważyłem, że jestem siódmy w generalne :biglol: nie wiem jak oni tą tabelę tworzą - raz byłem na pięćdziesiątym którymś miejscu.

 

Oczywiście ze bendem bo jakze mogłoby mnie nie być

 

... za zmianę auta wywalić Cie powinni ot co! ;)

 

... niestety data mnie nie podeszła

 

dotarło do mnie co zrobić żeby wystartować....

 

muszę dostać w tą niedzielę czerwoną kartkę i automatycznie zostać wykluczony z kolejnego meczu w lidze :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą zauważyłem, że jestem siódmy w generalne :biglol: nie wiem jak oni tą tabelę tworzą - raz byłem na pięćdziesiątym którymś miejscu.

A Pan juz nie pamięta, jak z najlepszym pilotem pod słońcem na Służewcu, otarł się o wygranie generalki :th_dash:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą zauważyłem, że jestem siódmy w generalne :biglol: nie wiem jak oni tą tabelę tworzą - raz byłem na pięćdziesiątym którymś miejscu.

A Pan juz nie pamięta, jak z najlepszym pilotem pod słońcem na Służewcu, otarł się o wygranie generalki :th_dash:;)

 

no pamięta, pamięta :D było pięknie!

 

z tym, że potem z innym pilotem na Żeraniu trasę pomyliłem dwa razy :biglol: ... i tak sobie myślałem, że to mnie zepchnie gdzieś na koniec stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ,złe wieści,silnik jeszcze na palecie ,elementy u lakiernika,i strojenie jeszcze nie umówione, będzie spina dla fantastów ale wierze że dadzą rade i przyjade dla Dario

Lista startowa juz zamknięta - decydowała kolejnośc wysłania potwierdzenia wpłaty wpisowego, a nie tylko wysłania zgłoszenia i jesteś tylko na liście rezerwowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obcy17 jak będziesz miał chęci to zapraszam na prawy

Jasne że mam...... Jeśli tylko będę pomocny.

Zwłaszcza że mus się odkuć za ten cholerny pierwszy przejazd "drugiego" odcinka w NMnP.

to się widzimy na miejscu :D a z tym NMnP nie przesadzaj to w końcu ja pojechałem jak patałach i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ,złe wieści,silnik jeszcze na palecie ,elementy u lakiernika,i strojenie jeszcze nie umówione, będzie spina dla fantastów ale wierze że dadzą rade i przyjade dla Dario

Juz sie tłumaczy a tyle obiecywał...

 

Ale przyjedz to zobaczysz kto cie potem w RL zleje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...