Skocz do zawartości

6 TTJ - 24 listopada - Tor FSO


lukass

Rekomendowane odpowiedzi

Dario, ja rozumiem - pińcet kunia pod nogą, piękna kobieta na prawym i zwiazane z tym podniecenie i chęć pokazania sie z jak najlepszej strony, ale ta szykana była w drugą stronę :facepalm::mrgreen:

https://plus.google.com/photos/110845923649948059416/albums/5949886562225914353/5949897599521035778?pid=5949897599521035778&oid=110845923649948059416

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety nie mogłem się pojawić chać do 23 składałem auto ,wynikł poważny problem i dałem sobie na luz,lecz potrząc na wyniki,edek wkońcu, a dario hihihi,..

Uważaj w RL bo tam jak nie trafisz w szykane to możesz w lesie wylondować,i jeszcze raz hihihi.

To je Rally.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców. Subaru górą.

 

Jak nawierzchnia to prawda co mowia ze takie dziury i zle sie jedzie.?

 

Pozdrowienia dla wszystkich znajomych ....i tych ktorych nie znam. :-)

 

 

 

Tomulus Ty wiecznie nienażarty. Mial jechac do domciu po drodze maslo i winko

A tu prosze grochowa go skusila. Jeszcze troche to bedziesz remapa robil bo nie bedzie miala sily Cie ta wanna wozic.

 

 

 

Ps. Nie pamietam ale wspominales cos o jakims spoilerze.

 

 

ps. mam pare filmow z telefonu ale chyba nie wrzuce, wstydzem sie nie potrzebnie gadalem w czasie nagrywania. ;-/

Edytowane przez badyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario, ja rozumiem - pińcet kunia pod nogą, piękna kobieta na prawym i zwiazane z tym podniecenie i chęć pokazania sie z jak najlepszej strony, ale ta szykana była w drugą stronę :facepalm::mrgreen:

https://plus.google....923649948059416

 

Niestety cofanie w tej szykanie kosztowało jakies 8s + falstart (którego nie było) i edek by sie pożegnał z 2 miejscem a tak chłopina może sie zmotywuje do lepszej jazdy... On jedyny zawsze daje z siebie wszystko i walczy jak lew!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario, ja rozumiem - pińcet kunia pod nogą, piękna kobieta na prawym i zwiazane z tym podniecenie i chęć pokazania sie z jak najlepszej strony, ale ta szykana była w drugą stronę :facepalm::mrgreen:

https://plus.google....923649948059416

 

Niestety cofanie w tej szykanie kosztowało jakies 8s + falstart (którego nie było) i edek by sie pożegnał z 2 miejscem a tak chłopina może sie zmotywuje do lepszej jazdy... On jedyny zawsze daje z siebie wszystko i walczy jak lew!!!

Od pierwszego odcinka widziałem, że starasz się wpłynąć pozytywnie na moją edukacje. To się ceni starszy bracie

PS.

Ciągle czekam jeszcze na zajęcia zimowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko te 4 filmiki, nie byłem przygotowany na taki deszcz i nie zostałem do końca. Nastepnym razem bedzie więcej -wezmę kamerke

 

mam jeszcze filmik ze startów na 1-szej próbie krótkiego odcinka. Jak ktos chce to moge dodać (tylko te głosy w tle :facepalm: )

Edytowane przez badyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...