Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie było rewelacyjnie. Trasy zróżnicowane i ciekawe. Pomimo że byłem tyko maluchem ale zabawa była przednia. :thumbup:

 

To nie jest maluch tyo jest SZATAN! ;) Jak jechaliśmy z Żor to byłem przygotowany na turystyczny przejazd 90kmh ale jak doszlismy prawie do 130kmh to bylem trochę zdziwiony:)

 

dzięki. ;) Gdybym nie miał CB to byśmy tyle nie pędzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no organizacja na wysokim poziome, atmosfera świetna :D ale grunt to turystyczna jazda :D

filmiki i zdjęcia jak będę miał to udostępnię jak najprędzej ; ) Dzieki wielkie za udany dzień a przede wszystkim podziękowania dla Jurasa bo bez niego i jego pola była by to nudna niedziela ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku!

Serdecznie podziękowania za całe przygotowania i włożony w to wysiłek!

 

Cieszę się, że mogłem się z Wami wszystkimi spotkać i trochę pobawić. Jeszcze trochę i nauczę się jako-tako jeździć.

No cóż, nie umiem, ale lubię i chyba to się liczy.

 

A zdarzało ci się ze miękło sprzęgło ja długo stałeś w korku czesto go naciskałeś??
Na codzień, nawet w korkach nic się nie działo. Zdarzyło mi się to drugi raz a po raz pierwszy też przy "upalaniu".

Może to głupie pytanie, ale kiedy odpowietrzałeś wysprzęglik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie wszystko było tylko wniosków nie było:D wnioski przyszły później niestety:) No cóż, o tyle będę mądrzejszy. Zacznę od odpowietrzenia a później ew. dalej będę szukał:)

 

Nie zmienia to wszystko faktu, że dalej jestem w świetnych humorze i z akumulatorami naładowanymi na walkę z szarą codziennością... do następnego spotkania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za spota i za szybki serwis w warsztacie Jurasa Usterka naprawiona i można było spokojnie dojechać do domu. Oby do następnego razu

 

Kamnień z serca... Do teraz mnie to bolało... Naj-ładniejsza fura spotkania Jak dla mnie (Było by evo6 ale ten kolor i brak zderzaka trochę zniechęcił;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję Wam za prezenty i za to że byliście !!!! Listę udostępnię jak mi internet zacznie działać i napiszę coś więcej !!!! Szukam dokładki pod zdedzak nie widział ktoś gdzie mi spadła ????? Moim zdaniem były.lepsze warunki niż w zimie !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za super imprezkę. Pozdrowienia dla całej gromadki warchlaków i tych znanych z podbeskidzkich spotkań jak i również wszystkich gości.

 

Wyjątkowe podziękowania dla Jurasa za super organizację.

 

Evo 6 bez zderzaka to prawdziwy zbój nic mu to uroku nie ujęło :P

 

p.s. jak by się tam znalazł mój stoper to proszę go przechować bo to pamiątka po dziadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za super imprezkę. Pozdrowienia dla całej gromadki warchlaków i tych znanych z podbeskidzkich spotkań jak i również wszystkich gości.

 

Wyjątkowe podziękowania dla Jurasa za super organizację.

 

Evo 6 bez zderzaka to prawdziwy zbój nic mu to uroku nie ujęło :P

 

p.s. jak by się tam znalazł mój stoper to proszę go przechować bo to pamiątka po dziadku :)

 

a ja mam dla ciebie DYPLOM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to chyba semperit zdobył dyplom. Tylko kto go posiada to nie wiem.

 

Dla mnie dużym zaskoczeniem był dyplom za 5 miejsce w kategorii silników NA. :D

Edytowane przez Krzysztof0430
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie przede wszystkim Jurasowi za super organizację !

Wszystkim przybyłym za super atmosferę !

Roque i chłopakom za zorganizowanie wspólnego dojazdu i doprowadzenie na "miejsce zdarzenia" :-D

Komuś tam za zapierniczenie mu paru ciastek, kiełby i 3ech kromek chleba - dzieci głodne były a ja miałem jeszcze 2wie próby do przejechania :biglol:

Szary - Tobie za wstawienie pierwszego zdjęcia po imprezie w tym wątku ze mną w roli głównej ;)

Żonie za wyrozumiałość - auto przed pojechaniem tam było jak "z salonu" :biglol:

Dzieciom za super doping.

No i dzięki za to 1sze miejsce - czuję się jak bym miszczem świata został :biglol:

 

Zabawa była przednia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Juras za organizacje była rewelka co spot to jest bardziej profesjonalny a to że sniegu nie było nie zmieniło atmosfery te warunki które były to chyba lepszych nie można wymarzyć praktycznie tylko koła i nadkola do mycia reszta ok.czekam na filmiki i zdjęcia pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...