Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Info dla osób przejeżdżających przez Żory. Dla chętnych zbiórka na stacji Shell przy drodze 81 (Wiślanka). Dokładny adres to ul. Tadeusza Kościuszki 90, 44-240 Żory lub współrzędne 50.03064,18.703534 ( http://goo.gl/maps/brMT8 ), Po przeciwnej strony drogi jest Fiat-Euromot, tak dla ułatwienia. Myślę, że godzina 12:00 będzie ok. Pewnie będzie jakiś minimalny poślizg a dobrze by było jednak na 13.00 zdążyć:) Jeżeli ktoś ma ochotę to proszę o info przez PW, że dana osoba się pojawi to poczekamy jak coś:) Info najlepiej z jakimś kontaktem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że godzina 12:00 będzie ok. Pewnie będzie jakiś minimalny poślizg a dobrze by było jednak na 13.00 zdążyć

12 Żory 13 Ustroń? Olej będziecie po drodze zmieniać? :P

 

Zabrać kiełbasę napoje i pełny bak !

I wiadro drobnych na myjnię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy do domku ,wyjeździłem się jak cholera auto całe chociaż sprzęgło zmiekkło ale po kilku km wróciło do normy. Czekam na fotki bo zrobiłem tylko jedną :)

 

Ważne że błota nie było, glina całkiem fajna lepiej się auto trzymało aniżeli na śniegu.

 

 

Juras wrzuć liste z czasami przejazdów tak z ciekawości

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było pięknie choć bardzo krótko dla mnie;) Na pierwszym przejeżdzie pedał sprzęgła wpadł w podłogę i nie wrócił. Może troszkę wrócił, na tyle aby dojechać do domu;) Pojeździć się już nie dało za bardzo ale i tak spotkanie było ZAJ****TE! :) Swietna atmosfera i zabawa:)

 

Juras! Wielkie dzięki za pomysł i organizację! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie było rewelacyjnie. Trasy zróżnicowane i ciekawe. Pomimo że byłem tyko maluchem ale zabawa była przednia. :thumbup:

 

To nie jest maluch tyo jest SZATAN! ;) Jak jechaliśmy z Żor to byłem przygotowany na turystyczny przejazd 90kmh ale jak doszlismy prawie do 130kmh to bylem trochę zdziwiony:)

 

jak wpadł w podłogę sprawdź w pierwszej kolejności wysprzeglik może jego szlak trafił

Jest kilka tropów, właśnie m.in. wysprzęglik lub pompa. Najlepsze, że wracając to jeszcze przed Mokate pedał sprzęgła wrócił do normy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...