Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie- Panie...Forumowicze..Przepraszam za całe zamieszanie ale Mnie na ZJS'ie nie będzie....Sorki wszystkim,którym zawracałem głowę dojazdem :)

Wracam od lekarza...Wciąż chory- mam L4ry zalecenie znachora to leżeć w łóżku :/

Bawcie się dobrze....A jakby ktoś był tak miły i wziął dla Mnie jakieś zlotowe gadżety to byłbym wdzięczny....oczywiście odpłatnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyszfot0430, teraz tak myślę był piątek po 17 :) To może z racji tego że WueM nie jedzie bo leczy katar, to ja polecę przez Tychy skoro mówicie że są przejezdne, oczywiście jeżeli będzie się do kogo podczepić :)

Edytowane przez FeNix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napiszcie mi kto by leciał przez Tychy.

A spotkać możemy się tu:

https://maps.google.pl/?ll=50.088511,18.996778&spn=0.00411,0.009645&t=m&z=17&layer=c&cbll=50.088349,18.996548&panoid=_sY0V_rylw8JiqX5C65w3A&cbp=12,303.13,,0,6.27

I dalej ruszyć konwojem do Jurasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@pajac_am, później którędy lecicie z Tych? Prosto na BB czy będziecie odbijać na Żory?

 

Krzyszfot0430, teraz tak myślę był piątek po 17

 

taka godzina mnie nie dziwi. Na CB to w tych godzinach często mówią że Tychy zakorkowane.

Edytowane przez Krzysztof0430
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się Juras nie możemy zdzwonić, przepraszam ale w rozjazdach teraz jestem...

Dzięki za pamięć i SMSa z zaproszeniem ale niestety nie dam rady być w niedzielę na spotkaniu - mam pilny wyjazd i wracam dopiero wieczorem :(

Bawcie się dobrze Panowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z przygotowań na spota i powiem Wam że przygotowane wszystko będzie super !!! mimo że nie jest biało - zabawa będzie przednia !! są przygotowane dwie trasy jedna szybka z dużą ilością prostych a druga kręta - będzie trzeba się trochę nakręcić !!!

 

Paweł dzwoniłem do Ciebie bo wiem że lubisz taplać się w błocie !!

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Panowie niestety raczej nie będzie... wstyd się przyznać, ale jeden z prowadzących na Uczelni uznał zrobić nam "dowcip", i w efekcie na sam koniec sesji muszę walczyć o utrzymanie się na studiach... nie mam się jak wyrwać :(

 

Bawcie się dobrze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę - właśnie odebrałem niebieskiego po raz n-ty od skrzynionaprawiaczy bo jakoś nie mogę z tym dojść do ładu. Będzie idealna okazja sprawdzić czy wszystko działa jak należy.

 

Z kwestii organizacyjnych: coś trzeba zabrać ze sobą? Kiełbachę na ognisko, napoje itp, czy tylko e98 w baku i nic poza tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...