Skocz do zawartości

EVO VIII MR vs. EVO IX GT 340


man111

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm no ja nic mowic nie bede ... zawsze mozna las otworzyc sami wiecie gdzie i cos poupalac :D

 

a 13 torow w polsce to chyba razem z tymi dla samochodzikow na zdlane sterowanie ... bo bez kitu "TOR" to takie slowo jest co pewnego standartu wymaga...

 

i ja bym nie chcial jak czopik jezdzic ... boshe chron mnie ale napewno nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekg, ponoć na tym torze Klaudia Szofer jakiegos efektownego dacha wykonał :-)

 

a owszem, wykonał jazdę pokazową przy okazji jakiegoś kajtka w olsztynie. zrolował swoją białą impreze - treningówke. mogę go tylko usprawiedliwić, że nawierzchnia była wtedy mocno zmrożona i miejscami leżał śnieg, a miejscami był twardy jak beton szuter (jechał na długim kolcu). no i na tym szuterku sie zrobiło zbyt przyczepnie, nie wiem czy przypadkiem nie stanął na dwóch kółkach i żeby się obronić przed dachem pojechał w trawe... tylko, że na poboczu jest skarpa i sie jednak przeturlał siakieś 2 metry w dół. jak na autko z klatką to była to powiedziałbym kosmetyka.

 

nie wiem czy on umi, czy nie umi jeździć. faktem jest, że ja tam wtedy nie dachowałem...

 

 

 

maluchem.

:mrgreen:

 

P.S. gdybyście faktycznie jakąś impreze tam zorganizowali to ja się piszę. może poucze się czterołapa, a w ostateczności pojeżdżę ośką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...