Jump to content

EVO VIII MR vs. EVO IX GT 340

man111

Recommended Posts

Więc było EVO vs. EVO. Miała być seria VIII MR kontra seria IX ale Adam Tuszyński przytargał GT 340, na oponach RE 070 więc porównanie było mimo wszystko trudne.

Kierował Kuchar i rzec muszę, że chciał odjechać moją :D

Miał dotrzeć też Tomeq ale nie dał rady.

Teraz propozycja - jako że znam redaktorów możeby tak kiedyś, w przyszłości, :mrgreen: zrobić większe spotkanie z kolegami Lolkami i uwiecznić masze pudełka na stronach miesięcznika. Czekam na odzew 8) 8)

Więcej jest w Auto Moto nr 7 (122) lipiec 2006r.

58rb.th.jpg

124hw.th.jpg

70jh1.th.jpg

145my.th.jpg

154tm.th.jpg

110am.th.jpg

46xo.th.jpg

24xr1.th.jpg

15cn.th.jpg

Nie miał szansy :twisted: Kiedy usłyszałem co zrobił ostatnio z czerwonym Evo IX (chyba pokazówka Mitsubishi Polska) to przed wejściem do środka odbyliśmy "męską rozmowę" :twisted::twisted: Prawie się obraził :mrgreen:

Kierował Kuchar i rzec muszę, że chciał odjechać moją :D

Tak, zgadza się czytalem już ten artykul i Tomek Kuchar stwierdzil ze woli VIII MR bo nie ma z tylu aktywnego dyfra (Super AYC) i trzeba się bardziej napracować (tu się liczą bardziej umiejętności kierwcy a nie elektroniczne wspomagacze) a EVO IX za dużo robi za kierowce.

Przydały by się znowu piękne czasy gdy elektryka zajmuje się tylko sterowaniem zapłonu w silniku a dyfry i skrzynia to czysta mechanika :)

Coraz mniej miejsca w dzisiejszych autach na wkładkę mięsną.

Ja wiedziałem, że tak będzie,,, Ja wiedziałem... Bo on nie wziął śpiworka... :mrgreen::mrgreen: Koledzy z STiajami jakoś nie skorzy do podniesienia rękawicy? :twisted::twisted: :roll: :roll: :mrgreen:

zrobić większe spotkanie z kolegami Lolkami i uwiecznić masze pudełka na stronach miesięcznika. Czekam na odzew 8) 8)

Z chęcią podjąłbym wyzwanie, mimo tego że mam seryjnego estiaja. Wchodzi tu jednak w grę kwestia umiejętności technicznych kierowcy, które w moim przypadku są bardzo dalekie od stanu, do jakiego chciałbym dojść. Trenować też na razie nie mogę, z różnych przyczyn.

Chyba, żę będzie jeździł Kuchar - wówczas nie ma problemu.

I jak? :twisted:

Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie bomba :mrgreen:

W końcu chodzi o to, aby się trochę pobawić nie katując samochodów (nadmiernie) i zobaczyć je w gazecie (narcyzm) :mrgreen::mrgreen:

Z drugiej strony oczywistym jest, że dla dziennikarzy musi to być jakieś świeże mięso...

SuperB więc... 8) 8)

Hmmm... I jeszcze coś. Może byłoby miło, gdyby nasza forumowa brać podrzuciła informacje na temat fajnych miejsc do "upalania" - niestety tor na Bemowie jest dla mnie katastrofą - beton jest tak szorstki, że wystarczy kilka godzin i można szukać kasy na nowe opony :twisted::cry::cry:

No i last but not least - czy zabezpieczacie jakoś karoserie :?: Tzn. czy montujecie fartuchy, zakładacie coś chroniącego przed kamykami na maskę etc.. 8) :?:

Nooo... Wreszcie drużyna się zbiera :D Gr1zly, Shodan, pewnie Tomeq no i wreszcie subaraki dają bulgot :mrgreen::mrgreen: Wersja auta nie ma znaczenia - just for fun 8) 8)

Robi się ciekawie 8) Pozostaje więc tylko szukać fajnego miejsca - może da głos ktoś z Poznania. Ponoć jest nowa asfaltowa nawierzchnia na torze :?: :?:

man111 na szkolenia sjs oklejalismy z tata podwozie na wysokosci 20 cm zeby nie porysowac auta przez przypadek

a co do miejsca to tor poznan podobno fajne miejsce, slyszalem ze tor w Brnie jest tez ciekawy miejsce i nie ma duzej roznicy w kasie

Robi się ciekawie 8) Pozostaje więc tylko szukać fajnego miejsca - może da głos ktoś z Poznania. Ponoć jest nowa asfaltowa nawierzchnia na torze :?: :?:

Najlepiej na ALT 30 lipca.

W najnowszym WRC jest ciekawy artykuł "gdzie trenować" i są tam opisane chyba wsztstkie tory w Polsce razem ok 13. Mie osobiście zainteresował podolsztyński tor szutrowy Bogdana Ludwiczaka szutrowy z mostkiem o dług ok 1,5 km , i co chyba najciekawsze mozna się ścigać równolegle , co pewnie było by bardzoe widowiskowe, poza tym na szutrze jest bezpieczniej no i opony i samochód nie dostaja tak mocno w piz....

Tyle że karoserię trza zabezpieczyć przed odpryskami.

Tor leży przy trasie przy trasie Gdańskiej 4 km od Olsztyna.

Ja bym się pisał na taką imprezę , poza tym to Mazury i mozna tam fajnie spędzić weekend.

Pozdr.