Skocz do zawartości

Pomoc dla młodego człowieka


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

MForbi bardzo dziękuję pieniążek doszedł :)

W kasie mamy 950pln i ja dokładam 500pln więc na dzień dzisiejszy jest 1450pln z góry wszystkim dziękuję!!!! ;)

 

No to mamy 1850 zł! Ode mnie idzie własnie 400 zł! Jest to "nadwyżka" z pieniążków, które zbierałem na kalendarz 2014! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MForbi bardzo dziękuję pieniążek doszedł :)

W kasie mamy 950pln i ja dokładam 500pln więc na dzień dzisiejszy jest 1450pln z góry wszystkim dziękuję!!!! ;)

 

No to mamy 1850 zł! Ode mnie idzie własnie 400 zł! Jest to "nadwyżka" z pieniążków, które zbierałem na kalendarz 2014! :)

Super. Poszła też jakaś część ns karmę dla psów ze schroniska, czy wszystko dla młodego człowieka?

 

Sent with Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu pieniążki doszły :yahoo:

Wielkie podziękowanie za dobre serce

Mamy 1850PLN i jesteśmy bliżej niż dalej dla wszystkich ogromne podziękowania zostało już tylko 1650pln do końca akcji..... ;)

 

Bartz Dziękuję za przelewik ;)

1900pln już mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciał bym coś sprostować. :rolleyes:

Nie liczy się ile kto dał pomagamy na ile uważamy za stosowne i ile możemy,każdy grosik zbliża nas do celu i to jest ważne.Dzięki wam wszystkim Paweł

będzie mógł w miarę normalnie chodzić i pracować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zbieramy,zbieramy brakuje nam jeszcze 1500pln .Mogli byśmy dać to co mamy w tej chwili ale celem jest naprawa i przedłużenie protezy więc szkoda by się było poddać w takiej sytuacji.Czyli w dalszym ciągu prosimy o wsparcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już jesteśmy naprawdę blisko :) Marcin wielkie dziękuję w imieniu wszystkich!!! ;)

2600 PLN Czyli zostało do zebrania 9-stówek i niech Paweł sprezentuje sobie nową protezke i nic nie szkodzi że po remoncie dla niego to coś na co czeka i oczym marzy a i my poczujemy się lepiej.Panowie jesteście wspaniali i jestem dumny że jestem w waszym gronie!!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...