Skocz do zawartości

Liga gokartowa - Warszawa i okolice


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to sam siebie czasem zaskakuję, zapomniałem, że będziemy trochę później :lol:

Na samym końcu tych arkuszy co Blue udostępnia jest ta tabela z miejscami na czas, ktoś kto wie, że będzie o 20 musi to wydrukować.

mozna jeszcze sie dopisac ???

 

jak co to gdzie mam was szukac

 

Oczywiście, gokarty są na parkingu podziemnym w Blue City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich twardo i dzielnie upalających w BC. Przykro mi, że mogłem tylko na chwilkę.

 

Blue, Twoja hegemonia zostałą obalona ;-) Na pocieszenie dodam, ze tylko troche ;-)

 

Wszystkim serdecznie dziekuje za przybycie. Zakwasy jak za pierwszym razem rok temu :mrgreen:

 

Ponizej wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, było super :cool:

Jestem zadowlony, ale może być lepiej :wink:

Blue, mówiłem Ci żebyś został, może byś się poprawił :mrgreen:

Dzięki i do zoba next time :twisted:

 

PS. Dzięki wszystkim za przybycie i krótką pogawędkę na temat Imprezy MY 08, zapraszam wszystkich "ciekawskich", auta są i czekają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne dzięki za ogarnięcie tematu czasów i nowej tabelki. Widzę, że poprawiliście się po tym jak poszedłem, respekt :)

 

Aby nie być "gościem", trzeba zadeklarować się na początku następnego sezonu naszych rozgrywek. A tak w ogóle, pomyślałem że nasz system punktów chyba nie jest do końca sprawiedliwy. Może powinniśmy punktować w zależności od obecności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne dzięki za ogarnięcie tematu czasów i nowej tabelki. Widzę, że poprawiliście się po tym jak poszedłem, respekt :)

 

Aby nie być "gościem", trzeba zadeklarować się na początku następnego sezonu naszych rozgrywek. A tak w ogóle, pomyślałem że nasz system punktów chyba nie jest do końca sprawiedliwy. Może powinniśmy punktować w zależności od obecności?

 

Blue - podziekuj Maćkowi. To on pełnił zaszczytną rolę sekretarza imprezy :-)

 

Co do przepisów to można nad nimi pomyśleć przy kolejnej edycji. O ile będą chętni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...