Skocz do zawartości

Liga gokartowa - Warszawa i okolice


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

No i oczywiście dopisuję się do listy:

1. Devlin

2. Hogi

3. Raju

4. adamusmax

5. Chloru

6. Blue

7. Azrael

8. HubiSubi

9. Polini

TEN. MIKKI... hehehe

11. Szerszeń

12. Zofija

 

Jakoś nas mało na lutowy termin :sad:

 

Czy termin 15.02 jest aktualny?

 

Blue czekamy na jakieś info :) - podaj miejsce i termin, a podejmiemy wyzwanie :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede na bank, Blue, czy temat jazdy pod prad w BlueCity jest aktualny?

 

Oczywiście :mrgreen:

 

Czy można się przyłączyć do Ligi? :mrgreen: Nie mam co prawda zbyt dużej wprawy w jeżdżeniu gokartem, ale obiecuję nie być zawalidrogą :wink:

 

Zapraszamy! Na klasyfikację już za późno, ale w charakterze gościa będzie nam (a przynajmniej mi) bardzo miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można się przyłączyć do Ligi? :mrgreen: Nie mam co prawda zbyt dużej wprawy w jeżdżeniu gokartem, ale obiecuję nie być zawalidrogą :wink:

 

Zapraszamy! Na klasyfikację już za późno, ale w charakterze gościa będzie nam (a przynajmniej mi) bardzo miło :)

 

W takim razie pojawię się :smile: Rozumiem że pojeżdżawka będzie w Blue City, 15.02 - tylko nie wiem jeszcze o której godzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja będzie mniejsza? :twisted:

 

No nie taka mniejsza :smile: - jedzie Blue, HubiSubi i Raju, więc pierwsze 3 miejsca są juz obsadzone :smile: :smile: :smile:......

 

.... co z drugiej strony nie jest takie złe - lepiej gonić niż uciekać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godz. 20:15 nielegal w Blue City Wszystkich chętnych zaprasza Raju i Devlin :mrgreen: :cool:

 

PS. Kota (Blue :wink: ) nie ma, myszy harcują :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godz. 20:15 nielegal w Blue City Wszystkich chętnych zaprasza Raju i Devlin :mrgreen: :cool:

 

PS. Kota (Blue :wink: ) nie ma, myszy harcują :cool:

 

Ostatnio ogladalem Cartoon Network... on teraz nie jest Blue... on jest Deo ;-)))

 

BTW - wpadne do BC pouczyc sie od najlepszych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...