Skocz do zawartości

Liga gokartowa - Warszawa i okolice


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MIkki, killerze, dodaj jeszcze, ze dwa razy poszedles na czolowke po jezdzie pod prad, co cudem nie zakonczylo sie tragedia, Ukaszz chyba dzis nie zasnie po tym jak cudem zycie uratowal :twisted:

Nie no, chyba raz. No i ja uciekałem do wewnętrznej zamiast stać na środku, bo wiedziałem, że nadjeżdżający kart będzie wywalało na zewnętrzną zakrętu.

Chyba nie ma co dramatyzować :neutral: ,... albo się tłumaczyć :oops: .

Sorry anyway :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co okrazenie, to przygoda :razz: .

 

1. Kask mi spadl na oczy i jade "na zimny lokiec" z 1 reka na kierownicy, 2 - na kasku.

 

2. Odsunal mi sie fotel i na zakrecie przestalam dosiegac hamulca, co zaowocowalo bliskim kontaktem ze sterta opon :mrgreen: .

 

3. Na torze nic, ale jak wysiadlam gokarta... wyjmuje z kieszeni telefon i tak: blokada klawiatury zdjeta i wyswietla sie napis "bledny PIN, podaj PUK". A telefon nie jest zarejestrowany na mnie, wiec oczywiscie PUK-u niet, kodu abonenckiego ani umowy nie widzialam na oczy :evil: . A w biurze obslugi klienta same laski i to chyba hetero, bo nie chcieli mi wydac kodu na urok osobisty :wink:

 

Bylo suuuper - DZIEKI! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękować :smile:

 

Było super.

Aga, Blue - dzięki za organizację, że się Wam chciało no i za podwiezienie.

 

Wszystkim, którzy przybyli dziękuję za miłą towarzyską rywalizację, a szczególne podziękowania otrzymuje Hubert, gyż to właśnie za nim jadąc wyszedł mi tak dobry czas (jak na moje skromne umiejętności) :wink:

 

Ci, którzy nie dojechali, mają czego żałować i przy okazji prośba do nich, żeby dali wcześniej znać, że nie dotrą - ułatwi to Adze i Krzyśkowi organizację i negocjacje czasowo-kwotowe wynajęcia toru.

 

Ja już zapisuję się na następną rundę - na 1000 %!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda na maxa !!!! ja chce jeszcze....a i wody...ludzie wiecej wody zamiast tego przyczepnego czegos ;p

 

rywale/ki super..... organizatorzy/ki mistzrostwo swiata jak zawsze ....czego mozna jeszce chciec wiecej.....................WODY :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki... fotki!! Fotki!! gdzie sa fotki!!?? :mrgreen::mrgreen:

 

 

Ogolnie impreza super... To byl moj pierwszy raz jazdy gokartem i do dzis chodze z bananem na twarzy... :mrgreen::lol:

Gupi bylem ze wczesniej nie chcialem jezdzic... yhhhhhhhhhhhhhhhh!!! Na nastepnym spotkaniu jade na 10000%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...