Skocz do zawartości

sprawdzenie c63 AMG w Warszawie


garfield

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , mam na oku C63 AMG może orientujecie sie gdzie zaprowadzic takie auto na sprawdzenie? Czekam na rejestracje na forum mercedesa żeby sie zapytać , ale może ktos z forum ma stycznosc z mercami i mógłby mi podpowiedziec? ASO albo cos nieautoryzowanego ale żeby ktoś naprawde sie przyłożył i żeby nie widział AMG pierwszy raz w zyciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić Twojego is-f z Autoauto ale sie spóźniłem , teraz tam stoi wlasnie c63 i poważnie sie nad nim zastanawiam. Wiem że pali więcej od Lexusa , na komfort nie narzekam. Akurat są sprzyjajace okolicznosci do zakupu , których za miesiac dwa może juz nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powyżej 20 przy normalnej jezdzie bez palowania w aucie którym robię 30 tys w roku .

 

Isf pali mi srednio poniżej 13 co jest mega wynikiem. Wiadomo ze takich aut nie kupuje sie żeby liczyć każdy grosz ale ja jakaś granice pprzy cywilu jednak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zagadać z jakimiś mechanikami czy kierownikiem warsztatu. Mam firme w tym budynku MB, dokładnie nad częścią AMG. Mogę ich uprzedzić, że będziesz się wybierał. Chociaż jak masz już namiar do konkretnego człowieka to nie wiem czy jest sens.

W kazdym bądź razie powodzenia i daj znać na kiedy masz wizyte.

Potwierdzam jedynie fakt, że przewala się tu conajmniej kilka AMG tygodniowo, więc mają z nimi dobre obycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówicie o stacji obsługi i serwisie Mercedes Benz Warszawa na ul. Goetliba - Daimlera to... ręce opadają. Mimo, że mam tam pracujących znajomych, serwisanci o tym wiedzą, dwa auta jakie tam serwisują właściciele firmy dla której pracuję i my jesteśmy tam traktowani "per noga" a większość rzeczy jakie usłyszałem od "doradców" serwisowych + ceny za usługi nijak się mają moim zdaniem do faktycznej wartości usług.

 

Prywatnie - nie oddałbym tam nawet roweru do mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze możesz zadzwonić do Brolerserwis na Rzemieślników 5/7 - 500 000 216. Znam dwóch właścicieli AMG i obaj - na przedzakupowy - polecili to ASO. Od obu dostałem ten sam telefon do tej samej osoby z ASO MB Warszawa. W kwestii późniejszego serwisowania, pierwszy serwisuje właśnie na Rzemieślników, ale tylko eksploatacyjne, drugi w pełni na Gottlieba właśnie. Obaj mają ML-e w wersjach AMG. Jest drogo - to fakt - ale przecież kupujesz AMG, więc jesteś świadom kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...