Jump to content

......Subaru w listopadowych miesiecznikach......

matt

Recommended Posts

....dla tych, ktorzy nie mieli okazji przeczytac zamieszczonych dalej artykulow o naszych uwielbianych 8) subarynach w listopadowych miesiecznikach, prezentuje ich skany. Trzeba zauwazyc iz oba artykuly pozytywnie oceniaja forestera jak i nowe legacy :D ....

:arrow: artykul pt. "Najlepszy SUV" GT nr. 11 (58) (listopad 2003)

miniaturka na zachete:

forester3.JPG

i wersja pelna, tj czytelna: http://subaru.sti.w.interia.pl/forester2.JPG

:arrow: artykul pt. "Premiera w Katowicach" Auto+ nr. 11(9) (listopad 2003)

miniaturka na zachete:

legacy3.JPG

i wersja pelna, tj czytelna: http://subaru.sti.w.interia.pl/legacy2.JPG

pozdr. mk.si

P.S. jakbyscie mieli jakies uwagi, spostrzezenia co do skanow, ich wielkosci to mowcie...tfu... piszcie, a sprobuje cos zaradzic....

Mysle Mk.Si ze to swietny pomysl !! :) dzieki za skany, ostatnia rzecza na jaka mam ochote to lazenie po kioskach i przegladanie wszystkich gazet w poszukiwaniu czegos o subaru... moze tylko to nie zbyt zgodne z prawem, prawami autorskimi. Hmmmm chociaz z tego co pamietam w polsce nie jest zabronione rozpowszechnianie materialu w tej formie o ile nie jest on dostepny u producenta za oplata, tj. lamaniem praw autorskich bylo by umieszczanie tutaj cyfrowej wersji gazety zakupionej na stronie internetowej, w takim razie dzieki za skany :D !!

no, łod razu widać kto dał najwinkszom łapówkie 8) :lol:

Tak naprawde to bardzo miło i przyjemnie, że Subaru zaczyna być w naszej Polszcze postrzegane i doceniane za swe niepowtarzalne i niepodważalne, jedyne w swoim rodzaju walory :mrgreen:

Śmiech'us gracius za łapówkus

Cos wolny ten wasz Forester :twisted:

ACCELERATION (Seconds)

Zero to 30 mph: 1.3

40 mph: 2.6

50 mph: 3.6

60 mph: 5.3

70 mph: 6.9

80 mph: 9.2

90 mph: 11.8

100 mph: 15.0

110 mph: 19.5

120 mph: 26.7

Street start, 5-60 mph: 6.3

Top-gear acceleration, 30-50 mph: 8.4

50-70 mph: 8.1

Standing 1/4-mile: 13.8 sec @ 97 mph

Top speed (governor limited): 129 mph

http://www.caranddriver.com/article.asp ... e_number=4

Mysle Mk.Si ze to swietny pomysl !! :) dzieki za skany, ostatnia rzecza na jaka mam ochote to lazenie po kioskach i przegladanie wszystkich gazet w poszukiwaniu czegos o subaru

...coz moge odpowiedziec, ciesze sie ze komus sie to przydalo, ze moj wklad nie pozostaje bez oddzwieku :D , bede staral sie dalej przekazywac Wam takie tresci jesli tego chcecie......

pozdr. mk.si

P.S. moge zdradzic, iz na zeskanownie czeka jeszcze spory pliczek powycinanych stron z roznych pism motoryzacyjnych z ok. 2-3 ostatnich lat na ktorych to stronach znalazly sie opisy subaryn m.in. wrx holka, sti 22b pl i mase innych........tylko czasu by mi ktos odstapil, bo zapalu mi nie brakuje :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ja prenumeruję MOTOR TREND, moim zdaniem jedyna rzetelna gazeta motoryzacyjna, moge zrobić przegląd kilku ostatnich numerów i wam je opublikować :-)jak będzie coś o Subarkach :-)

Ja prenumeruję MOTOR TREND, moim zdaniem jedyna rzetelna gazeta motoryzacyjna

A ja mam o nich calkowicie odmienne zdanie. Ale czego mozna oczekiwac po gazecie, gdzie samochodem roku zostal Ford Thunderbird? :twisted:

Konkurs na samochód roku w MT jest robony wyłącznie z samochodów produkowanych na terenie USA, więc miał duże szanse. :-) Moim zdaniem nie jest to wcale taka kiepska bryczka.

Poza tym w porównaniu z polskimi gazetami to MT to wyrocznia, a C&D nie dostarcza mi do Polski Ameryka ńskiej prenumeraty :-) Ja płacę za rok prenumeraty 39$ :-)

Konkurs na samochód roku w MT jest robony wyłącznie z samochodów produkowanych na terenie USA, więc miał duże szanse. :-)

Sporo autek jest robionych w USA. Nawet takie uwazane za Japonskie. :)

Moim zdaniem nie jest to wcale taka kiepska bryczka.

A co w niej jest dobrego? Szczegolnie wartego zdaniem Forda prawie $40K? Nic dziwnego, ze jest to jeden z wiekszych niewypalow.

Poza tym w porównaniu z polskimi gazetami to MT to wyrocznia, a C&D nie dostarcza mi do Polski Amerykańskiej prenumeraty :-) Ja płacę za rok prenumeraty 39$ :-)

Mialem swojego czasu trojce MT R&T i C&D. MT odpadlo szybciutko.