Skocz do zawartości

......Subaru w listopadowych miesiecznikach......


matt

Rekomendowane odpowiedzi

....dla tych, ktorzy nie mieli okazji przeczytac zamieszczonych dalej artykulow o naszych uwielbianych 8) subarynach w listopadowych miesiecznikach, prezentuje ich skany. Trzeba zauwazyc iz oba artykuly pozytywnie oceniaja forestera jak i nowe legacy :D ....

 

:arrow: artykul pt. "Najlepszy SUV" GT nr. 11 (58) (listopad 2003)

 

miniaturka na zachete:

forester3.JPG

 

i wersja pelna, tj czytelna: http://subaru.sti.w.interia.pl/forester2.JPG

 

:arrow: artykul pt. "Premiera w Katowicach" Auto+ nr. 11(9) (listopad 2003)

 

miniaturka na zachete:

legacy3.JPG

i wersja pelna, tj czytelna: http://subaru.sti.w.interia.pl/legacy2.JPG

 

pozdr. mk.si

P.S. jakbyscie mieli jakies uwagi, spostrzezenia co do skanow, ich wielkosci to mowcie...tfu... piszcie, a sprobuje cos zaradzic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle Mk.Si ze to swietny pomysl !! :) dzieki za skany, ostatnia rzecza na jaka mam ochote to lazenie po kioskach i przegladanie wszystkich gazet w poszukiwaniu czegos o subaru... moze tylko to nie zbyt zgodne z prawem, prawami autorskimi. Hmmmm chociaz z tego co pamietam w polsce nie jest zabronione rozpowszechnianie materialu w tej formie o ile nie jest on dostepny u producenta za oplata, tj. lamaniem praw autorskich bylo by umieszczanie tutaj cyfrowej wersji gazety zakupionej na stronie internetowej, w takim razie dzieki za skany :D !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, łod razu widać kto dał najwinkszom łapówkie 8) :lol:

 

Tak naprawde to bardzo miło i przyjemnie, że Subaru zaczyna być w naszej Polszcze postrzegane i doceniane za swe niepowtarzalne i niepodważalne, jedyne w swoim rodzaju walory :mrgreen:

 

Śmiech'us gracius za łapówkus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos wolny ten wasz Forester :twisted:

 

ACCELERATION (Seconds)

Zero to 30 mph: 1.3

40 mph: 2.6

50 mph: 3.6

60 mph: 5.3

70 mph: 6.9

80 mph: 9.2

90 mph: 11.8

100 mph: 15.0

110 mph: 19.5

120 mph: 26.7

Street start, 5-60 mph: 6.3

Top-gear acceleration, 30-50 mph: 8.4

50-70 mph: 8.1

Standing 1/4-mile: 13.8 sec @ 97 mph

Top speed (governor limited): 129 mph

 

http://www.caranddriver.com/article.asp ... e_number=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle Mk.Si ze to swietny pomysl !! :) dzieki za skany, ostatnia rzecza na jaka mam ochote to lazenie po kioskach i przegladanie wszystkich gazet w poszukiwaniu czegos o subaru

 

...coz moge odpowiedziec, ciesze sie ze komus sie to przydalo, ze moj wklad nie pozostaje bez oddzwieku :D , bede staral sie dalej przekazywac Wam takie tresci jesli tego chcecie......

 

pozdr. mk.si

 

P.S. moge zdradzic, iz na zeskanownie czeka jeszcze spory pliczek powycinanych stron z roznych pism motoryzacyjnych z ok. 2-3 ostatnich lat na ktorych to stronach znalazly sie opisy subaryn m.in. wrx holka, sti 22b pl i mase innych........tylko czasu by mi ktos odstapil, bo zapalu mi nie brakuje :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prenumeruję MOTOR TREND, moim zdaniem jedyna rzetelna gazeta motoryzacyjna

A ja mam o nich calkowicie odmienne zdanie. Ale czego mozna oczekiwac po gazecie, gdzie samochodem roku zostal Ford Thunderbird? :twisted:

 

Konkurs na samochód roku w MT jest robony wyłącznie z samochodów produkowanych na terenie USA, więc miał duże szanse. :-) Moim zdaniem nie jest to wcale taka kiepska bryczka.

Poza tym w porównaniu z polskimi gazetami to MT to wyrocznia, a C&D nie dostarcza mi do Polski Ameryka ńskiej prenumeraty :-) Ja płacę za rok prenumeraty 39$ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs na samochód roku w MT jest robony wyłącznie z samochodów produkowanych na terenie USA, więc miał duże szanse. :-)

Sporo autek jest robionych w USA. Nawet takie uwazane za Japonskie. :)

Moim zdaniem nie jest to wcale taka kiepska bryczka.

A co w niej jest dobrego? Szczegolnie wartego zdaniem Forda prawie $40K? Nic dziwnego, ze jest to jeden z wiekszych niewypalow.

Poza tym w porównaniu z polskimi gazetami to MT to wyrocznia, a C&D nie dostarcza mi do Polski Amerykańskiej prenumeraty :-) Ja płacę za rok prenumeraty 39$ :-)

Mialem swojego czasu trojce MT R&T i C&D. MT odpadlo szybciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...