Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie że to wszystko to oszustwo ??? Wygrała Korea Północna !

Zobaczcie material filmowy - w brawurowym stylu roznieśli w grupie USA, Chiny i Japonie :)

W 1/8 finału rozwalili Portugalię i później wygrali po raz drugi z rzędu Mistrzostwa Świata :)

Zuchy :)

http://www.cda.pl/video/135358cf/Korea-Polnocna-wygrywa-World-Cup-w-Brazylii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej kontrowersyjny brak reakcji przy nokaucie jaki wykonał Brazylijczyk barkiem w polu karnym ...

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie,ale czerwona kartka dla Neuera i karny powinny być a wtedy. :;

 

Argentyńczycy od początku równo kosili i do tego całkowicie bezkarnie. Co by zresztą nie powiedzieć, to Niemcy prowadzili otwartą i ofensywną grę i wygrana im się należała. Szczerze mówiąc to myślałem, że trochę za dużo grają tej tiki-taki i to się może zemścić, ale szczęście też sprzyjało  :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko fajnie,ale czerwona kartka dla Neuera i karny powinny być a wtedy. :;

 

Argentyńczycy od początku równo kosili i do tego całkowicie bezkarnie. Co by zresztą nie powiedzieć, to Niemcy prowadzili otwartą i ofensywną grę i wygrana im się należała. Szczerze mówiąc to myślałem, że trochę za dużo grają tej tiki-taki i to się może zemścić, ale szczęście też sprzyjało  :)   

 

Grają tiki-takę bo w reprezentacji dominuja piłkarze z Bayernu Monachium a tam rządzi Guardiola który jest mistrzem Tiki-taki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ten kolo z argentyny z realu madryt to się chyba powiesi po tym meczu

Ten kolo od zeszłego sezonu gra w Napoli, a nie w Realu. :) Ale fakt, cały turniej miał słaby, chyba zjadła go presja...

 

Messi piłkarzem turnieju?! Powiedziałbym: raczej kontrowersyjny wybór.

 

 

"(...) a na końcu i tak wygrywają Niemcy." ;)

Jakże trafne słowa Linekera, tyle lat i nadal to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi nic nie pokazał a wszyscy go liża po d*** z Blaterem na czele. Robią z niego na siłę boga i geniusza. Za co ta złota piłka ? Za nazwisko i na otarcie łez ? Żenada.

Na tym turnieju można by wskazać co najmniej 5 innych piłkarzy którym się ta złota piłka należała.

Dla mnie Messi to przereklamowana gwiazda, tak jak cała ta banda 'galacticos'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi nic nie pokazał a wszyscy go liża po d*** z Blaterem na czele. Robią z niego na siłę boga i geniusza. Za co ta złota piłka ? Za nazwisko i na otarcie łez ? Żenada.

Na tym turnieju można by wskazać co najmniej 5 innych piłkarzy którym się ta złota piłka należała.

Dla mnie Messi to przereklamowana gwiazda, tak jak cała ta banda 'galacticos'.

 

Dlatego ja się cieszę, że mistrzostwa wygrał futbol zespołowy, a nie któraś z drużyn złożonych z jednego "galactico" i 10 pomagierów, jak Argentyna i Brazylia  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Messi nic nie pokazał a wszyscy go liża po d*** z Blaterem na czele. Robią z niego na siłę boga i geniusza. Za co ta złota piłka ? Za nazwisko i na otarcie łez ? Żenada.

Na tym turnieju można by wskazać co najmniej 5 innych piłkarzy którym się ta złota piłka należała.

Dla mnie Messi to przereklamowana gwiazda, tak jak cała ta banda 'galacticos'.

 

 

Dlatego ja się cieszę, że mistrzostwa wygrał futbol zespołowy, a nie któraś z drużyn złożonych z jednego "galactico" i 10 pomagierów, jak Argentyna i Brazylia  :)

No już bez przesady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla mnie Messi to przereklamowana gwiazda, tak jak cała ta banda 'galacticos'.

Z tym się jednak nie zgodzę.

 

 

Na tym turnieju można by wskazać co najmniej 5 innych piłkarzy którym się ta złota piłka należała.

Również uważam, że akurat na tym turnieju byli lepsi od niego.

 

 

Dlatego ja się cieszę, że mistrzostwa wygrał futbol zespołowy, a nie któraś z drużyn złożonych z jednego "galactico" i 10 pomagierów, jak Argentyna i Brazylia :)

Fakt, Niemcy zdecydowanie najlepiej prezentowali się jako zespół. Przecież Klose zaczynał turniej na ławce, Goetze w pierwszym składzie. A w finale było na odwrót i Goetze jako dżoker dał im złoto :) Przed samym meczem wypadł Khedira. Wszedł jakiś "nowy" (nie pamiętam nazwiska i nie wiem gdzie gra), po 30 minutach musiał zejść i wszedł kolejny: Schurle. Nie Khedira, choć był na ławce. Najlepszy zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...