Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz Adamek znokautowany przez Erika Molinę w 10 rundzie, kończy karierę.

 

Pech. Molina go pykał pykał aż w końcu mu siadła taka bomba... Szkoda że się nie pozbierał, była by przerwa, może by jakoś dotrwał do końca bo walczył całkiem przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już po meczu a tu popatrz - nie dość, że karny z kapelusza to jak to mówią oliwa sprawiedliwa.

Obowiązkowo po emocje  na stadion chociaż Multiliga kusi ;)

O ile Nowak nie wystawi słabych kadrowiczów (którzy i tak do Francji nie pojadą) to o wynik jestem spokojny.

Ruch przyjeżdża bez dwóch podstawowych zawodników - Koj i Stępiński pauzują. No i sektor kibiców gości będzie pusty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No i sektor kibiców gości będzie pusty...

 

ale to nie oznacza ,że kibiców Ruchu nie będzie w Gdańsku ;)

 

 

mecz całkiem ok . trochę ostrej gry trochę ślepoty u sędziego a w pewnej chwili było gorąco na trybunach ;)

 

 

ogólnie nie ma źle i remis byłby sprawiedliwym wynikiem

 

Teraz czas na misje Gdańsk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski, zamiast kupować bilety, lepiej kup dobrą flaszkę - będzie idealna na zapicie smutków ;)

 

Akcja trybunowa, z tego co mówili, to ktoś rzucił butelką i oberwała dziewczyna, wylądowała w karetce i od tego się wszystko zaczęło.

Więc raczej powodu do chwały nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Akcja trybunowa, z tego co mówili, to ktoś rzucił butelką i oberwała dziewczyna, wylądowała w karetce i od tego się wszystko zaczęło.

Więc raczej powodu do chwały nie ma.

dako wiesz jak to działa- jest ryzyko, jest zabawa

ps:

u nas jak ma coś być "kobity" nie jadą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, który mecz oglądać: Barca - Atletico czy Bayern - Benfica?

Lewy coś strzeli mam nadzieję i pociągnie drużynę, podobnie jak robił to w końcówce zeszłego sezonu :)

Barca podrażniona z bardzo trudnym przeciwnikiem. Oby Suarez nie marnował takich sytuacji jaką miał w El Clasico, bo tutaj może to być kosztowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski, zamiast kupować bilety, lepiej kup dobrą flaszkę - będzie idealna na zapicie smutków ;)

 

.

 

 

na pewno :)

 

raczej sukcesu :) bo utrzymają się w grupie mistrzowskiej ;)

 

 

 

na mecz i tak się nie wybieram bo mam studia :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że dawno nie widziałem tak bezradnej Barcy, jak w pierwszej połowie z Atletico.

Gdyby nie głupie zachowanie Torresa to raczej 11 na 11 w życiu by nie wygrali. :o

Mam nadzieję, że to chwilowe załamanie formy.

Za to w drugiej połowie przy 2:1 dalej grali tak, jakby mieli dwie bramki do odrobienia. Dawno nie widziałem u nich takiej determinacji ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne, żeby przy takiej przewadze jaką mieli nie chcieli zwiększać wyniku w perspektywie rewanżu  ;)

Jak padła pierwsza bramka to wiedziałem, że worek się otworzył. Dwie bramki to łagodny wymiar kary dla Atletico przy tylu sytuacjach co Barca miała, ale tak jak mówiłem, wszystko przez tą kartkę Torresa.

Zaliczka bramkowa jest ważna tym bardziej, że rewanż w Madrycie i tam będzie jeszcze trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzostwo świata z tą ekstraklasą :D

już kobiety są bardziej przewidywalne :P



ciekawe jak to wyjdzie z pkt Lechii i Ruchu - Lechii oddali ten pkt a Ruch też składa odwołanie

zobaczymy



jak zwykle kontrowersje 

jak tu nie kochać Ekstraklasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa nieprzewidywalna, ale jak widać nie tylko ona.

Barcelona przegrała z Real Sociedad i coraz cieplej się robi w kontekście przewagi nad R. Madryt.

Co prawda nie wyszli w optymalnym składzie, bo chcieli zachować siły na LM, ale jak widać może to się zemścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...