Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Na zawody w zbieraniu grzybów wybrało się 34 zawodników. Swoje składy wystawili kibice Chemika Kędzierzyn-Koźle oraz BKS-u Stali Bielsko-Biała. Rywalizacja odbyła w 17-osobowych zespołach, po 50 sekundach szybciej swój koszyk napełnili kibole BKS-u.

 

;):biglol: :biglol: :biglol:

 

2f4ede85f7_1.jpg

 

Kocham Polską jesień :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zawody w zbieraniu grzybów wybrało się 34 zawodników. Swoje składy wystawili kibice Chemika Kędzierzyn-Koźle oraz BKS-u Stali Bielsko-Biała. Rywalizacja odbyła w 17-osobowych zespołach, po 50 sekundach szybciej swój koszyk napełnili kibole BKS-u.

 

;):biglol: :biglol: :biglol:

 

2f4ede85f7_1.jpg

 

Kocham Polską jesień :mrgreen:

 

heh,dobre to :)

A dziś złoiliśmy Ruskom tyłek w szczypiorniaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym debila armatka wodna ściągnął z tej barierki. Wszem i wobec wiadomo o zakazie używania pirotechniki, a pustaki dalej odpalają na trybunach. Ciekawe jakie straty finansowe poniósł klub za taka imprezę ;) Na miejscu władz klubu na drodze cywilnej ściągnął bym z durni co do złotówki.

Edytowane przez kordynator
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.12  38mln obywateli bawi się piro. Postaw armatki wodne na każdym podwórku.  Tutaj chłopaki wiedzą co i gdzie odpalać (pewnie racy nie miałeś nigdy w ręku). O finanse klubu się nie martw, poradzą sobie. Durne jest prawo ale być może kwestią czasu jest jak wróci wszystko do normalności.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.12  38mln obywateli bawi się piro. Postaw armatki wodne na każdym podwórku.  Tutaj chłopaki wiedzą co i gdzie odpalać (pewnie racy nie miałeś nigdy w ręku). O finanse klubu się nie martw, poradzą sobie. Durne jest prawo ale być może kwestią czasu jest jak wróci wszystko do normalności.

 

31.12 ta zabawa jest prawnie dozwolona jak również 01.01 jeśli mnie pamięć nie myli.W pozostałe dni roku jest to niedozwolone dla obywateli.

Ale że jak wróci,co wróci? :) Że wam PIS coś da? ;)  :biglol:

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Rany ,kolejna wtopa Chelsea u siebie ze słabym przeciwnikiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu w tym rzecz- raz wolno, raz nie. Jak kilku letnie dzieciaki biegają z petardami to wszyscy happy (po Sylwestrze palców i rąk część doliczyć się nie może), a jak już kibice coś zorganizują - to jest i ustawa, i medialna nagonka i kary i zakazy stadionowe.

 

I nie mieszaj w to politykę, proszę. Chodzi o pewne działania zorganizowanych grup kibicowskich w porozumieniu z spółkami ligowymi, na rzecz kontrolowanych form dopingu sportowego, przy udziale służb porządkowych.

Powiedzmy, że wszyscy są za, jedynie prawo nie nadąża.

 

p.s. Dozwolone dla określonych grup w ciągu roku też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.12 38mln obywateli bawi się piro. Postaw armatki wodne na każdym podwórku. Tutaj chłopaki wiedzą co i gdzie odpalać (pewnie racy nie miałeś nigdy w ręku). O finanse klubu się nie martw, poradzą sobie. Durne jest prawo ale być może kwestią czasu jest jak wróci wszystko do normalności.

Podobnie jakbyś jechał, wydmuchał 2 promile i mówił ze przecież setki nawalonych jeździ, wiec tobie wolno, bo prawo jest złe. Czy klub sobie finansowo poradzi czy nie, to mam to gdzieś. Jeśli zarząd nie egzekwuje wyrównania strat finansowych to działa na szkodę klubu i powinien się tym zainteresować prokurator.

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, że kiedykolwiek będzie dozwolone wniesienie rac na stadion,czy jest taki precedens gdzieś na świecie? Pytam serio,bo nie mam wiedzy.

Z drugiej strony to jak to jest,że organizator nie potrafi dopilnować szczelności na bramkach?jedna,dwie race rozumiem,ale dziesiatki???moim zdaniem organizator ponosi pełną odpowiedzialność.

 

Dzisiaj Sevilla podejmuje Real, myślę że nowy kontrakt uskrzydli Krychowiaka.Pojedynek Krycha vs Krystyna ;)

A teraz mała prywata :P nie sądziłem, że taki poważny portal jak sport.pl odnotuje sukces mojego syna ;) (juniorzy młodsi, układy mężczyzn 1 miejsce) :)

http://m.lublin.sport.pl/sport-lublin/1,130806,17685784,Mlodziez_walczyla_pod_okiem_wielkich_mistrzow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a dziś o 14 finał MotoGP. Rossi z końca stawki, liczę, że po pierwszym okrążeniu będzie gdzieś w 8.

Jeśli Lorenzo wygra, Rossi musi być drugi aby wywalczyć tytuł. Ogólnie na czołowych pozycjach musi być od razu za Lorenzo. Mam nadzieję, że się #46 nie spali i nie zaliczy wywrotki. I że Lorenzo będzie miał jakiś problem :) Nie za duży ale aby nie odjechał. 

Do tego jest ciepło i mają za miękkie opony przednie, więc może być różne tempo w poszczególnych częściach rejsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu pogratuluj od nas Olkowi. :)

Gdzie w tym roku są mistrzostwa Polski?

Dzięki, to były kwalifikacje po których Olek zdobył medal na MP chyba w maju już nie pamietam :P

Nowe kwalifikacje wiosną i zaraz potem MP,ale nawet nie wiem gdzie ,być może znowu Nowa Ruda.

No a dziś o 14 finał MotoGP. Rossi z końca stawki, liczę, że po pierwszym okrążeniu będzie gdzieś w 8.

Jeśli Lorenzo wygra, Rossi musi być drugi aby wywalczyć tytuł. Ogólnie na czołowych pozycjach musi być od razu za Lorenzo. Mam nadzieję, że się #46 nie spali i nie zaliczy wywrotki. I że Lorenzo będzie miał jakiś problem :) Nie za duży ale aby nie odjechał. 

Do tego jest ciepło i mają za miękkie opony przednie, więc może być różne tempo w poszczególnych częściach rejsu.

Dla Vale chyba znowu zacznę śledzić motoGP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...