Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Wejście smoka i historia nie do opisania. Wolfsburg następny po Realu zapamięta Roberta bardzo dobrze ;)

 

A z innej beczki: czy wiecie czy na Polsacie Sport będzie bezpośrednia transmisja z meczu Polska - Włochy? W programie od 2:50 do 7:00 jest "Zakończenie programu" i nie wiem czy nastawiać budzik?

 

Mecz zdaje się 4:10 ale mam nadzieję,że jak nastawię cały program to nagra z automatu,obym się nie mylił.

 

Polsat news mówicie,jakoś mi dekoder nie wyświetla,będzie problem widzę :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O1:30 powtórka bay - wol ma eurosport2, o 3:30 transmisja Pol - Ita na Polsat sport news - na 100%, mówili o tym w studio po dzisiejszym meczu :)

Staszku, okolice 120 na nc+ ;)

 

Fakt jest,dzięki.Szukałem na polsatowskim dekoderze,jest jakiś Lewy ;)

 

Siedzę i oglądam na okrągło bramki Lewego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AjakAjajaj szkoda chłopaków. Może Argentyna uratuje nam skórę. A jak nie to kwalifikacje zdobędą kiedy indziej.

 

Pep  – Nigdy w swojej karierze nie przeżyłem czegoś takiego – powiedział po spotkaniu Hiszpan, który przecież wygrywał z Barceloną w jednym sezonie wszystkie możliwe trofea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dziś mieszane uczucia o poranku miałem... Siatkarzom zabrakło jednego seta, czy to z Iranem czy z Włochami :(

Ale z drugiej strony, wyczyn Lewego, ja pitolę co to się działo. Już nie wspomnę, że gdyby nie cieszynki i szybsze wznowienia to w 5 min by się wyrobił heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szkoda siatkarzy. Cały wysiłek na marne. 

 

Suddeutsche.de

 

Ein-Mann-Tornado bricht die Rekorde

 http://www.sueddeutsche.de/sport/robert-lewandowskis-fuenferpack-der-ein-mann-tornado-1.2660110

 

chyba nie trzeba tłumaczyć  :D

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak już na spokojnie podsumowując ten niesamowity wieczór Roberta trzeba zauważyć i przyznać,że zbiegło się to z doskonałą zmianą ustawienia zespołu,czyli Robert na szpicy,Costa i Goetze na skrzydłach a Muller lekko cofnięty za Robertem.Jak dla mnie najlepsze z możliwych ustawień ofenzywy Bayernu.4 z 5 goli Roberta miały miejsce z udziałem tych genialnych piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...