Skocz do zawartości

pewnego razu w okolicach Płocka....


tomekg

Rekomendowane odpowiedzi

Chojny a masz cos, ktos do sprzedania jakiegos fajnego szybkiego seja ?

 

Vert, a co zdecydowałeś się kupić coś szybszego :mrgreen:

 

tia :mrgreen: mysle o tym bo wrxa mi szkoda do KJSow.zastanawiam sie z bartkiem czwartoszem moim kolega co to jezdzi czasem w rajdach jak nie wali dacha nad tym,znaczy sie wypytuje go sej czy justy i sam nie wiem ale dobry sej jest szybszy od dobrej justy.na prawde nie wiem i chetnie bym posluchal twoich rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie będę tu Verciu, orginalny i napiszę bierz Justy, a przede wszystkim dlatego będziesz się uczył w róznych kręciołkach jeżdzić z napędem na cztery koła co bardzo poprawi twoją jazdę na codzień wrx, i odwrotnie na codzień jeżdzisz wrx i jak wsiądziesz do Justy do moc inna ale technika jazdy taka sama, same plusy tu widzę , sejem czyli ośką inaczej się skręca,hamuje, przyśpiesza, nawyki są inne i technika jazdy ,a Ty będzies miał ten komfort do pracy czterołapem i na zawody czerołapem, bierz Justy :D

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku dzieki wielkie o to mi chodzilo.szybko i skutecznie mnie przekonales.

lada dzien pewnie pojade do niemiec po justyne.bartek znalazl pare fajnychh sztuk lacznie z justy plugiem do sniegu :mrgreen: amjaka jest mozliwosc dodania mocy w takim autku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amjaka jest mozliwosc dodania mocy w takim autku

 

cholera to wie , z N/A to raczej trudno i drogo i do kjs raczej nie warto, lepiej zainwestować w dobry hebel i zawias i by była bezawaryjna, niż moc podnosić,

wiecej pewnie Shodan lub Konrados by Ci doradzili w tej kwestji.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a już myslałem że ty nie chcesz na tym prawym :D

 

No way! Musieliby mi usunąć osobowość żebym zrezygnował :twisted:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: dobrze gadasz , to jeszcze flaszkę Dżonego dorzucam :mrgreen:

 

To ja sam mogę kupić tego Dżonego dla Ciebie - jak pojedziesz na prawym w swoim aucie :mrgreen:.

 

A ja na lewym, oczywiście ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny a masz cos, ktos do sprzedania jakiegos fajnego szybkiego seja ?

 

 

hm... zawsze sie ktos znajdzie, chcesz sprzet do KJSow czy do killowania po miescie. w sumie kup byle co i za max 9K dlubania bedziesz mial 6sek do paczki, albo za ta sama kase sprzecik do rajdowania ale wolniejszy.

 

graty do SC, CC sa tanie wiec nie ma bolu jak sie cos rozleci. w sumie mi sie nic nie rozsypalo (z powaznych rzeczy) wiec jest jeszcze taniej :D

 

daj na prv czego szukasz to popytam

 

1,1 N/A, 1,2N/A, 16V a moze cos z T do wciagania WRXow 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sam mogę kupić tego Dżonego dla Ciebie - jak pojedziesz na prawym w swoim aucie .

 

A ja na lewym, oczywiście .

 

zastanowię się , może się jednak zgodzę ale pod warunkiem że ja też przejadę się na lewym Twoim karawanem pogrzebowym :mrgreen:

 

Jeśli nie zepsujesz - to nie ma sprawy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...