Skocz do zawartości

Subaru impreza 1.8 2.0 vs BMW


Damian Kaczmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam i przypominają mi się czasy jak 100NX'em jeździłem i imprezy szukałem;)ale powiem że w lato z sentymentem patrzę na "targi" ;) Ja znalazłem imprezę GL 125KM 99MY za niecałe 8000do opłat, w miedzy czasie zrobiłem zawieszenie, hamulce, blacharkę tylnych nadkoli, knock sensor, wydech i prę innych spraw, mam ładny naleśnik od Juljana, który czeka na lakierowanie i montaż, na dobrą sprawę muszę ogarnąć klimę. A tak autko po zrobionym rozrządzie i z przebiegiem 175kkm jest jak dla mnie w stanie idealnym. Do czego dążę-szukać, szukać i jeszcze raz szukać, jak znajdziesz to robisz pod siebie i dla siebie, a gwarantuje że w miedzy czasie wydoroślejesz, zaniechasz praktyk młodzieżowych ;)oraz zostaniesz dumnym posiadaczem imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakas lotka to podstawa w Subaru jak dla mnie ;)

Bo lotka to podstawa. Ale naleśnik, względnie mały parapet, a nie duży parapet...

 

och,foch,foch

Mam kurnik ,niemam turbo a leje TDI!!!! :P :P :P :P

 

f

 

Ale Ty tam masz prawie 160 koni, a nie 115 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego szukaliśmy z ojcem 2 miesiące.

Znaleźliśmy po paru kwiatkach z allegro :facepalm:

 

 

Auto z nauki jazdy :twisted:

Były normalnie pedały jak w prawdziwej L-ce.

Ale był zadbany i z LPG.

Przez 2 lata nastukałem prawie 100k km.

Auto użytkowane dynamicznie, ale nie pałowane bardzo :mrgreen:, podejrzewam że jakbym miał turbo to bym je rozbił. :facepalm:

Jak robiłem upgrade'y to typu heble dwutłoczkowe, tarcza 277, a teraz mam zamiar stabilizator zamontować.

 

Samochód stał może łącznie przez 2 lata może 2 tygodnie w warsztacie, ale było wymieniane wszystko od razu jak zaczęło szwankować. Tylko teraz zaczyna ruda żreć i trzeba zacząć działać :cry:

 

Jeżeli trafisz egzemplarz dobry mechanicznie i nie bity (może troszkę zrudziały) to możesz go powoli upiększać.

 

 

Stwierdzam po czasie że to impreza w sedanie mało pojemna jest i wolałbym kombi :mrgreen:

Ale za to jak wygląda :drool:

Powodzenia w szukaniu dobrego egzemplarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...