Skocz do zawartości

Shell nitro+ Jakies opinie?


bzyq

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie bezpośrednio o nitro+, ale też o Shellu. W zeszłym roku tuż po wprowadzeniu paliw FuelSave rozmawiałem z pracownikiem krakowskiego biura tej firmy, według przełożonych tej osoby zmianie uległa wtedy tylko i wyłącznie nazwa paliwa. Potwierdziły to moje niezależne „testy konsumenckie”, podczas których 3 pełne baki wykazały pogorszenie średniego spalania o 0,3-0,8 l, więc przestałem tankować na Shellu. :P

 

Dokładniejsze informacje raczej polegają na tym, że ktoś zdecydował, że słabo idzie, to nowa nazwa, poprzez odświeżenie produktu, być może podobnie jak w przypadku FuelSave, przełoży się na zwiększenie sprzedaży.

Edytowane przez bakkz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdroworozsądkowo jako osoba z branży paliwowej zapytam Was, czy wierzycie, że koncert shell nagle w tej samej cenie zaczął sprzedawać inne / lepsze (czyli droższe, bo zawierające więcej dodatków) paliwo, pozbawiając się tym samym marży zysku?

czy Wy prowadząc jakikolwiek biznes byście tak zrobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Shell Polska to wszytko jest możliwe.

Na pewno są tutaj na forum użytkownicy co na stałe mieszkają w Holandii, to możne oni się wypowiedzą czy coś takiego tam też wprowadzili. W końcu tam jest siedziba główna koncernu i rafineria.

Piszę o tym dlatego że jak tankowałem Vpower w Holandii to w porównaniu z Vpower polskim to ,to był podtlenek azotu :DB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie namietnie reklamowane jest paliwo Shell nitro+

Mial juz ktos.stycznosc? Domyslam sie, ze to tylko marketing. Jak ktos jezdzil niech podzieli sie opinia;-)

 

Tapatalk.

 

Tak, kolega się uparł, żeby to zalać (on płacił)- ja akurat prowadziłem, róznicy nie odczułem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy te Racing 100+ to też z Lotosu :) bo w sumie na żadnej innej stacji nie ma nic powyżej 98 okt

 

Nie robimy Racinga, to jedyne importowane w 100% paliwo w PL.

Tak mi też mówili panowie benzyniarze, ale najważniejsze że tą setkę każdy z was poczuje sam. Różnica w cenie jest spora więc tylko czaem zalewam bak żeby nie była wymieszana z 95. Potem wracam do szarej rzeczywistości gdzie dla nabicia kabzy kilku zbójom mam dodatki z biokomponentów i ogłupiały silnik. Znajomym co rusz się zapala check engine właśnie z tego powodu. Wielu w to nie wierzy ale to fakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz auta zestrojonego na vp racing to zapewne nic nie oddczujesz poza odpływem $$$, ale z jakiegoś powodu wyniki na hamowni na vpr są sporo lepsze niż na zwyklej 98.

 

ale zgadzam się ze lanie tego do "zwykłego" auta to poprawa tylko I wyłącznie samopoczucia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno paliwo takie utrzymuje silnik w czystości

to by sugerowało, że najzwyklejsza 95 z lotosu czy orlenu powoduje, że silnik się zasyfia ;)

a jest to kompletną bzdurą.

 

inaczej - zalewanie zwykłej 95 też utrzymuje silnik w czystości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...