Skocz do zawartości

Dekle do oryginalnych felg aluminiowych


radiolog

Rekomendowane odpowiedzi

zamiesc zdjecie takowych

 

Wstaw zdjęcia takich o których piszesz oczywiscie oryginałów ,u Ciebie były naklejane plejady ?jakas domoróbka

 

Na pewno nie domoróbka. Tak jak pisałem wcześniej miałem takie w felgach, których zdjęcia wstawiłem powyżej. Jakościowo pierwsza liga, z opisem od wewnątrz takim samym, jak na innych oryginalnych kapslach.Kapsel zainstalowany w feldze wyglądał dokładnie tak, jak ten w całości wykonany z aluminium. Dopiero po wyjęciu było widać, że jest dwuczęściowy. Zakładam, że KamilP miał właśnie takie, skoro zostały mu same plastiki.

 

KamilP - jaki masz model felg w których były te kapsle?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Forumowicze,

 

czy ktoś z Was posiada zbedny dekiel jak na załączonym obrazku bądź wie - gdzie można go zdobyć?

co prawda felgi jeżdżą pod Outbackiem MY05 - ale temat wątku się zgadza - zatem pytam - by nie dublować wątków.

Auto zakupione bez jednego dekla :/

 

post-17405-0-59890600-1407434036_thumb.jpg

post-17405-0-10197000-1407434143_thumb.jpg

 

 

Pozdrawiam,

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja zapytam dlaczego nie przyklejać dekielków do felgi? Wystarczy użyć silikonu bezbarwnego w małej ilości i raz że nie wypadną (co się zdarza przy nieoryginałach) a przy zmianie kół bardzo prosto się je wybija od środka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 1 rok później...

Podejmował się ktoś malowania tych dekli? Robiłem renowację felg od poliftowego Legacy IV Spec.B, dostały grafit w połysku (minimalnie ciemniejszy niż oryginalny kolor) u Czaji w Krakowie - dekle zostały w oryginale, powiedział że nie podejmuje się piaskowania ich (podobno raz mu się rozpadły przy próbie), są pokryte bezbarwnym lakierem (który w piekarniku źle się spisuje) a do tego położenie dwóch wartw nowego lakieru tak jak na felgi spowoduje zupełne zalanie plejad.

 

Long story short, trochę się rzucają teraz w oczy jasne dekle i chętnie coś bym z tym zrobił. ;)

 

EDIT: Najprostsze rozwiązania najlepsze, zakupiłem na allegro w ciemniejszym kolorze...

Edytowane przez _Peter_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 14:18, harek napisał:

Pomalowałem niedawno felgi i udało się też pomalować dekielki "pod kolor". Dekielki z plastiku.

1846028743_felgireg.thumb.JPG.3078e5c6c5f7ea9d5225184af07d9f1e.JPG

 

 

Dzięki, a jak były malowane? Proszkowo? Ja mam dekle aluminiowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wydaje mi się, że te dekielki pomalowali dobierając farbę w "spray'u" - malowanie proszkowe wymaga wys. temperatury i plastik by tego nie wytrzymał. Inna sprawa to jak się będzie to malowanie trzymało, ale to się okaże z czasem... Na razie czekam, aby zmienić koła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...