Skocz do zawartości

Rajd Wawelski 29.06.2006. Prolog


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i tym bardziej, że WIŚNA JEST TYLKO JEDNA! :D

 

hmmmm, moja tez wisnia :roll: - kulorek mamy ten sam...

 

tylko tyle, że kombi i szkoda, ze nie wrx :wink:

 

jarmaj, nie bój żaby i staruj ze swoja kandydaturą :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi teraz ilu widzów zauważy tą różnicę?

 

na prośbę mishy kilka spraw:

- tak jak pisaliśmy z każdej generacji chcemy wszystkie wersje nadwoziowe po jednej sztuce każda,

- po kontakcie telefonicznym prosimy o przesyłanie zdjęć samochodów na oba poniższe adresy:

mzebala@subaru.pl

mkruk@subaru.pl

z tytułem maila "Rajd Wawelski 29.06.2006. Prolog" czyli dokładnie takim jak tytuł wątku,

- lista poszukiwany/znaleziony pojawi się niebawem

 

Leone? oczywiście ;)

 

zostałem mianowany oficjalnym pomocnikiem mishy w tym wątku więc jak coś to możecie pytać (bić nie wolno :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Michałem około godz. 14,30 ale mówił iż aflinta już się zgłosił więc po temacie (kto pierwszy ten lepszy),a On mi na to iż zgłoszenie trzeba przesłać tak czy tak bo jeśli nie znajdzie się sedan to może pojadą dwa kombi i odwrotnie.

Więc.... sami się domyślcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie rozmawiałem wczoraj z Lolkiem n/t tego przejazdu na prologu i mam pewne wątpliwości co do słusznosci decyzji o ograniczaniu ilosci aut chcących wziąć udzial w paradzie.

 

Pisze teraz głównie do Ciebie misha, słuchaj ile tych aut bedzie, ile subaru ma modeli, a modele ile typów??

Ile tych samochodów przyjmiecie- 15, 20?? to chyba max.

Tak patrząc oczami obserwtora, kibica- to bedzie lipa, co to za parada, zwłaszcza, ze biorąc pod uwagę fakt, ze będziemy jechać powiedzmy z prędkością 5 Km/h, to nasz przejazd bedzie trwał max 40 sekund.

Zastanówcie sie nad tym, bo nawet wśród danego typu i modelu naszej kochanej marki są auta całkiem inne, wogóle nie podobne do siebie, zaakcentujmy naszą obecność na tym rajdzie i miłość do tej marki, dajcie nam pokazać, czym sie jeździ i co jest najlepsze :wink: , przecież to tylko i wyłącznie dla was reklamą bedzie, dla nas - satysfakcja.

pozdrooffka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, No myślę, ze bez liber to było by nieciekawie :) Swoją drogą u Gawinów widziałem piękne białe Justy pomalowane z takim sympatycznym paskiem i napisem dużym 4WD - coś jak pod koniec lat 80' Zresztą libero też tam kiedyś widziałem w takich samych barwach. Przypominało to nieco fury zespołu rajdowego :) TO na fotce akurat nie jest takie justy jakie mam na myśli, ale jest białe ;)

subaru_libero_1988.JPG

justy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie doliczyłem się 31 samochodów jeśli chodzi o ten układ który planowaliśmy, a pewnie jeszcze o jakimś zapomniałem (tu prośba znawców historii żeby wkleić listę wszystkich modeli igeneracji z wersjami nadwozia). Do tego jeszcze planowana kolumna STI (liczymy oczywiście w tej kolumnie na standardowe STI ze spotów i piątków u Emila, ale nie tylko :) )

 

lolek, jeśli doszło to tylko na jednego maila z dwóch podanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...