Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, delikatnie rzecz ujmując Porsche robi jedne z najlepszych reklam na świecie. Powiedział bym nawet, że ta reklama jest dość średnia. Mam ich kilka na dysku i oglądam jedynie w wielkie święta, bo wariuję i zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej by było sprzedać dom i kupić 911...

 

Dobrze, że sobie zamówiłem 991 Turbo z 2000 w skali 1:18. Będę miał chociaż okruszki. :mrgreen:

 

P.S. Ale gdybym miał się zabić to i tak wolałbym w takim:

911_RS_27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nowe GT3 niezbyt mi się podoba w przeciwieństwie do Turbo, ale ma ZNACZNIE lepszą stronę www.

 

Uwaga, jeśli kwota ze sprzedaży twojego domu, domu twojej teściowej, pieska twojej żony, waszych aut i twojej firmy wystarczył na zakup Porsche, to lepiej nie oglądaj :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie mogłem znaleźć auta, o którym bym marzył. Więc zdecydowałem się zbudować je sam." Ferdinand Porsche

 

Mam kilka fajnych, ale starszych filmików ze strony porsche.com w tym przejazd poprzedniego GT3 po mokrym torze w Lipsku, ale nie mam jak się podzielić tymi filmikami...

 

EDIT:

Takie protezy na publicznym serwerze:

 

poprzednie GT3

 

GT3 - One lap

 

GT3 RS

 

Dla wszystkich uważających, że Cayenne nadaje się tylko do szpanowania.

 

 

P.S. Po wszystkich reklamach Porsche powinien pojawiać się napis. "Jeśli Cię nie stać kup Subaru."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Civic Type-R Concept :twisted:

 

silnik w dalszym ciągu 2.0l 200KM

 

Obrazek

 

Obrazek

 

ma byc pokazany dokladniej na Genewie (kiedy jest dokladnie Genewa? Jakos chyba na dniach?). Ponoc w serii ma byc na 18" i w opcji ma byc LSD (limited slip differencial) :twisted: Fura kozak ale w wersji produkcyjnej podejrzewam, ze bedzie miala inne zderzaki, progi oraz felgi. Co do silnika to mysle, ze 2.0 i-Vtec DOHC spokojnie bedzie dawal rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego auta nie mam zdjec, stary nie ma tam cyfrowki a poza tym nie potrafilby mi przeslac ich mailem :lol: moge tylko wrzucic kilka "innych" zdjec. Zamowilem dodatkowe seryjne spojlerki (progi, dokladki zderzakow), halogeny i letnie kapcie 8)

Zaraz cos poszukam to wrzuce

 

Edit: jest juz pozno a rano musze wstac, jutro w OT zaloze jakis temat i umieszcze kilka zdjec i opisze co i jak ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...