Skocz do zawartości

Napisy


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Skoro mowa o napisach, to ich posiadanie a raczej brak ich na klapie ma plusy... Otoz kupilem GT w 2004 roku i zaraz pojechałem z moje teraz zoną do Olsztyna... zaparkowalem autko na chodniczku i niczego nie swiadom oddalilem się... Po powrocie po jakies godzince do autka, zastałem prezent za wycieraczką od Straży Miejskiej za brak opłaconego parkowania... rozwijam blankiecik a tam... Nr rej napisany, Marka pojazdu: NIEZNANA, model- NIEZNANY !!! Zastanawiam sie co to był za GŁĄB!!! Przeciez dzieci w przedszkolu potrafią rozpoznać IMPREZE na ulicy!!! Tak więc nie mam zamiaru doklejać literek... Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Skoro mowa o napisach, to ich posiadanie a raczej brak ich na klapie ma plusy... Otoz kupilem GT w 2004 roku i zaraz pojechałem z moje teraz zoną do Olsztyna... zaparkowalem autko na chodniczku i niczego nie swiadom oddalilem się... Po powrocie po jakies godzince do autka, zastałem prezent za wycieraczką od Straży Miejskiej za brak opłaconego parkowania... rozwijam blankiecik a tam... Nr rej napisany, Marka pojazdu: NIEZNANA, model- NIEZNANY !!! Zastanawiam sie co to był za GŁĄB!!! Przeciez dzieci w przedszkolu potrafią rozpoznać IMPREZE na ulicy!!! Tak więc nie mam zamiaru doklejać literek... Pozdrawiam!!!

 

ciesz sie ze KIA nie wpisali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, jesli masz jeden niezapłacony to nikt cie nigdy nie odwiedzi, tym bardziej jesli na niską kwotę, z drugiej strony jak na np 15 zł to mozna zapłącic i m iec w d...

 

chojny,

byłem niedawno u was w wolsztynie na parowozach, z kładki widziałem niebieskie wrx01 z PWL, twój? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, jesli masz jeden niezapłacony to nikt cie nigdy nie odwiedzi, tym bardziej jesli na niską kwotę, z drugiej strony jak na np 15 zł to mozna zapłącic i m iec w d...

 

chojny,

byłem niedawno u was w wolsztynie na parowozach, z kładki widziałem niebieskie wrx01 z PWL, twój? :wink:

 

ta jasne :wink: , IntakWRX jest wlascicielem tej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz go? pozdrów!, dziko wyjmowalem aparat zeby mu fotke walnąc, ale zamiast stanąc przed rogatkami to pojechał w stronę mostu :evil:

 

z tego samego miejsca widziałem jeszcze nowego legacego, ale nie wiem skąd,

kupa niemców i innych przyjechała, takimi autkami....

 

Dzięki za pozdrowienia :)

 

No podczas parady parowozów to lepiej nie stać przed rogatkami bo można z 2 godziny przykisić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank nie odwiedzi, wierz mi, kumpel dostał mandat na 200PLN i tego samego policjanta pytał sie czy musi płacic, a co jak nie zapłaci

 

ten opisał całą drogę wędrowania mandatu i po roku zapominają(tak jest przynajmniej w miom districtcie), gorzej jak zbierasz ich więcej, i kwota sie powiększa

 

jesli za parkowanie dostałes mandat 15 zł, to albo stracic te grosze, albo nie płacic (za taką kasę nikt nie będzie Cie gonic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja u siebie też nie mam żadnych oznaczeń i 3/4 osób nie wie co to za marka ;) z jednej strony fajnie..zostawiam go gdzie popadnie i nikt na ulicy nawet nie zwraca uwagi-potencjalny nowy właściciel :evil: z drugiej strony to subaru impreza-jak można nie rozpoznać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...