Skocz do zawartości

Niemce a Subaru


Michał Bajorek

Rekomendowane odpowiedzi

Na majówce byłem w Hamburgu 3 dni, trochę po mieście się poszlajałem i jedyne Szuwary jakie widziałem to parę legaców/outbacków, jakiś foryś n/a i justy nowe. Nie widziałem ani jednej Imprezy, starej czy nowej :? . .

 

Ja na majówce byłem na Litwie i w samym Wilnie przeżyłem szok. Outbacka można spotkać na każdym kroku, dosłownie czają się za każdym rogiem :shock:

Imprez jak na lekarstwo (nie widziałem żadnego STI, klika WRXów), podobnie Foresterów. Spotkałem tylko jednego nowego i kilka poprzednich modeli.

A z ciekawostek to spotkałem dwa maserati: quattroporte (chyba tak to się pisze) i jeszcze jakieś, ale nie znam modelu.

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem w Salonie Subaru w Berlinie - malutki wyglada biednie i Legaś i Forester w witrynie - na ulicy w ciągu dwóch dni - ani jednego.

W Eisenach (dawniej tam robili Trabanty) duży dealer Subaru, Suzuki i czegoś jeszcze ale w salonie na głównym miejscu STi '06 wersja "WRCpodobna" naklejki na karoserii, pasy czteropunktowe Schrot czy jakoś tam zamiast Sparco i kilka gadzetów.

Poza tym dwa używane STi 2,5 '05r, kilka WRX '06 zwykłych i kilka WRX stylizowanych na STi (złote felgi i duży spojler tylko) i kilka Legacy i Foresterów - generalnie największy dealer Subaru jakiego widziałem Niemczech centralnych.

Fakt najwięcej subarówek sprzedaje się na południu i zachodzie Niemiec (wystarczy przejżeć skąd są ogłoszenia sprzedaży WRX i STI na mobile.de)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak, progi...

 

Każdy lubi co innego :P , szczerze mówiąc nie spotkałem jeszcze nikogo kto widząc to auto na żywo skrytykował je. Dla mnie jest gitarka,a to naważniejsze :wink:

 

Tylko i wyłącznie chodzi mi o zderzaki i progi.

 

Reszta jest "gitarka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak, progi...

 

Każdy lubi co innego :P , szczerze mówiąc nie spotkałem jeszcze nikogo kto widząc to auto na żywo skrytykował je. Dla mnie jest gitarka,a to naważniejsze :wink:

 

Tylko i wyłącznie chodzi mi o zderzaki i progi.

 

Reszta jest "gitarka".

 

Fachowa krytyka zawsze mile widziana .Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...