Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :smile: Właśnie znalazłem to super forum i planuję tu na długo zagościć, choć nie zawsze mam czas i sposobność na korzystanie z netu. Od wielu lat jeżdżę Subaru Legacy 92 (ponad 500 tkm), właśnie nabyłem model 97 (EJ25) i tak już zostanie na bardzo długo :lol: Świąteczne życzenia dla wszystkich. Oby w nowym roku benzyna staniała i autostrad przybyło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! szykuję się do kupna samochodu w przyszłym roku. Chodzą mi po głowie 3 samochody Łopel Łomega C , VolVO V70 no i oczywiście Subaru (jeszcze niewiem czy FOrester czy może legacy. I tak sobie tu wpadłem żeby poczytać o wadach i zaletach Sub-ów. Powanie tak naprawdę to w tym momencie podchodzi tylko Subaru ze względu na zawieszenie i ogólną awaryjność tych samochodów czyli znacznie mniejszą od w/w modeli.

Co prawda boli serwis i spalanie. Zobaczymy pomyślimy-w każdym razie żonka się zapaliła na SUBARAKA ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! szykuję się do kupna samochodu w przyszłym roku. Chodzą mi po głowie 3 samochody Łopel Łomega C , VolVO V70 no i oczywiście Subaru (jeszcze niewiem czy FOrester czy może legacy. I tak sobie tu wpadłem żeby poczytać o wadach i zaletach Sub-ów. Powanie tak naprawdę to w tym momencie podchodzi tylko Subaru ze względu na zawieszenie i ogólną awaryjność tych samochodów czyli znacznie mniejszą od w/w modeli.

Co prawda boli serwis i spalanie. Zobaczymy pomyślimy-w każdym razie żonka się zapaliła na SUBARAKA ;).

 

W Volvo serwis nie boli? :wink: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! i przepraszam :) ...torszkę to załęło zanim moja dziwwczyna i mój mózg wytłumaczył mi dlaczego powinienem kupić Subaru :) Jakies kilkanaście lat żyłem w motoryzacyjnej nieświadomości.... tak to jest z pokoleniem frugo :) Dobra ale do rzeczy.....moje Subaru się właśnie się materializuje.....a o upalanie to narazie teoria. Pora przekuć błonę :)

 

iXi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od wczoraj jeżdżę Legacy 2,2 '95r. Szukałem przez rok volvo. szukałem, szukałem po całej europie. Aż mnie tknęło i umówiłem sie na obejżenie legacy w Warszawie. No i dzień później stało u mnie pod domem. Trochę trzeba w nim pogrzebać, ale dźwięk boxera i 4X4- bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Od dawna moim marzeniem jest Subaru Impreza. Jak do tej pory jednak nie mogłem sobie na nią pozwolić (żona, dzicko, mieszkanie). Pojawiła się jednak pewna szansa. Doszedłem z żoną do porozumienia i istnieje duża szansa, że w okolicach końca stycznia będę poszukiwał swojej wymarzonej Imprezy GT. ;))) Najchętniej MY'99. Zobaczymy co z tego wyjdzie, trzymajcie kciuki!

 

Jeszcze raz witam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Grzegorz Harlos.

Jestem tu nowy jak widać;)

Poszukuje dopiero auta jedynej słusznej marki... Tak jak kolega wyżej GT99 lub pierwszy Wrx zobaczymy co znajdę.

Do tej pory śmigałem tylko ośkami, przez ostatnie dwa lata ścigałem się w rajdach w Pucharze Pzm Astrą GSi.

Teraz szukam mocniejszych doznań;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wlasnie jestem na etapie wyboru nowego pojazdu. Jako że w menu jest rowniez STi to postanowilem zarejestrowac sie na forum....

Obecnie czekam, aż serdeczny przyjaciel mojej babci;) a czytający zapewne mój post, dotrze swojegp STiJaja i pokaże mi jego wyższosc nad mocnym 1.8T..;)

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...