Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

po ponad pol roku biernego przegladania postanowilem sie grzecznie przywitac :).

Aktualnie poszukuje zadbanego forka do 16000zl, o czym pedze poinformowac w odpowiednim dziale.

 

Wybaczcie za brak polskich znakow - jakis dziwny niemiecki laptop...

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Przyłączam się do Szacownego grona wielbicieli Subaru, ponieważ dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem Subaru Legacy 2.0D MY09. Mam nadzieje, że fala będzie delikatna, a wspomnienia nie będą bolesne;)

 

Pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się tyż przywitam

Od jakiegoś czasu już na kresce, czas dołączyć do kropki

Od ponad roku posiadacz OBK H6 MY 02' - trochę naprawianego (przeze mnie), ale coraz więcej przyjemności dającego - ogólnie witam i o zdrowie pytam

 

Macieq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jak pewnie większość w obecnych czasach najpierw loguje się na forum auta ktore chce kupić a potem dopiero je kupuje (lub nie). Otóż wyczytałem, że kto raz spróbuje jazdy 4x4 ten już do ośki nie wróci. Ja właśnie tak mam. Mam ośkę, która już mi trochę zbrzydła, szczególnie po ostatniej zimie i planuję zmienić na pędzone na 4 buty. A jeśli tak to czyż mogę wybrać inną markę niż subaru??;))

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję, że będę mógł się pochwalić moim zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Subarowiczów! :)

 

Napiszę więcej o sobie jak już wprowadzę do garażu moją jeszcze bliżej niezidentyfikowaną ślicznotkę, której na imię Impreza WRX. Aktualnie jestem w poszukiwaniu takowej i coraz bliżej realizacji marzenia z dzieciństwa o posiadaniu tego Subaru. Już forum i Wasze wypowiedzi okazało się pomocne. Wiem na co zwrócić uwagę przy kupnie i czego się spodziewać. Ale na pewno kolejne pytania się jeszcze pojawią z mojej strony.

 

Tymczasem pozdrawiam jeszcze raz Wszystkich i od razu linkuję do kolejnego tematu - mam na oku dwie Imprezy. Byłbym wdzięczny gdybyście byli w stanie coś powiedzieć o tych samochodach - jeśli je oczywiście skądś kojarzycie. A może są to auta Forumowiczów? :)

 

Tutaj przeładowuję do zapytania, żeby nie śmiecić

viewtopic.php?f=15&t=104767&start=11700#p1050240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadacz OBK H6 MY 02' - trochę naprawianego

 

Czyli ...trochę zepsutego.

 

 

witam i o zdrowie pytam

 

No to ........Twoje zdrowie.

 

mamusia

 

Mamusiu moja droga,

naprawianego, bo ja mam fizia jak mi coś nie teges. Nie jest zepsuty, już mu wyregulowałem te zaworki co go w szczęce bolały i teraz gwiżdże jak ta lala i nie sepleni :-)

JAKO machnął tzn wyregulował junkersa i teraz jest wszystko teges.

A jak mamusia dołoży kasy to jeszcze dywaniki wymienię i odkurzę parapety :-)

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadacz OBK H6 MY 02' - trochę naprawianego

 

Czyli ...trochę zepsutego.

 

 

witam i o zdrowie pytam

 

No to ........Twoje zdrowie.

 

mamusia

 

Mamusiu moja droga,

naprawianego, bo ja mam fizia jak mi coś nie teges. Nie jest zepsuty, już mu wyregulowałem te zaworki co go w szczęce bolały i teraz gwiżdże jak ta lala i nie sepleni :-)

JAKO machnął tzn wyregulował junkersa i teraz jest wszystko teges.

 

trafił swój na swego :mrgreen:

 

mamusia! do dnia matki jeszcze trochę. Waldeczku albo zmień sklep albo... zresztą przyjadę :wink:

 

Witam i pozdrawiam wszystkich - jeszcze - świeżych

A jak mamusia dołoży kasy to jeszcze dywaniki wymienię i odkurzę parapety :-)

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Właśnie docieram moje drugie z kolei subaru. Tym razem to Outback diesel. Wcześniej miałem Forka 2.5 XT i zrobiłem nim prawie 190 tys. Mam nadzieje ze z nowego będę również zadowolony.

Pozdrawiam

Sebek z B-Białej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imie Mikael, mieszkam w finlandii i narazie jezdze CTR´em ale plan jest by przesiac sie w bulgoczace subaru :mrgreen: Bywam tu dosc czesto, malo sie wypowiadam (no dobra, wcale) ale mam nadzieje ze to sie zmieni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Właściwie to czasowe pożegnanie z jazdą Subaraczkiem, bo właśnie los zmusza mnie :( do sprzedania mej zielonej turbo-lodówki (stosowne ogłoszenie w stosownym dziale forum). Ale nie zamierzam tracić kontaktu z gronem maniaków, a szczególnie z dalszego skutecznego udowadniania sobie kompletnego matołectwa w ujeżdżaniu 4 kółek, przy życzliwej pomocy kolegów i koleżanek, w Gądkach (specjalne ukłony dla Sławka!)

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...