Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od bardzo dawna jestem fanem Subaru Imprezy, lecz dopiero niedawno trafiłem na to forum, a dziś postanowiłem napisać tu posta.

Aktualnie jestem świeżo po 18stce, a prawko planuje zrobić w wakacje, ale....

Jedno auto już miałem i dziś sprzedałem, był to Golf MK1 :twisted: z motorem 1.6 75KM i LPG :razz: ...

powoli przekonuje się do subaru, jako auta do jazdy, bo jak na razie nie mogłem przeboleć w sobie kosztów utrzymania które są nieporównywalnie wyższe w porównaniu to któregokolwiek VW, ale...

Myślę nad SI GT w kombi najlepiej '98 '99....

ew. WRX kombi z początku produkcji :razz:

tylko nie wiem czy mi to wypali bo mama twierdzi że 200 KM to za dużo :cry:

tak więc, jak GT nie przejdzie to brać pod uwagę w ogóle wersje N/A z lat 98-99 czy od razu walić w tą nowszą budę?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, dzięki za radę, tylko taka trochę nie po mojej myśli...

 

też uważam, że te 200 parę kucyków na początek to dużo, ale parę kilometrów już zrobiłem i wiem, że jeśli kupię coś słabszego to przez 2-3 lata nie będę mógł zmienić na coś mocniejszego....

 

a co do wersji wolnossących Imprez GC, dają radę, czy lepiej doskładać i kupić GD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryyyk, zacznij od czegoś "normalnego" lepiej :wink: forumowicze napewno coś rozsądnego Ci doradzą

 

adamstreciwilk, ty też do starszyzny nie należysz, więc nie rozumiem skąd aż taka złośliwość i to w wątku powitalnym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów :smile:

Od prawie 2 lat jeżdżę legacy 92. Od dłuższego czasu czytuje formum, aż w końcu po długim weekendzie znalazłem siły na rejestracje.

Pozdrawiam wszystkich (szczególnie kolege, też w legacu więc jest duża szansa że też należy do forum, który kilka tygodni temy pozdrawiał mnie migaczami na wysokości dworca centralnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jeszcze tego nie uczyniłem chciałem serdecznie przywitać się ze wszystkimi.

Z góry proszę o łagodne traktowanie, ponieważ SI mam dopiero 5 tygodni i kwesti tego typu aut nie jestem zbytnim ekspertem tak więc część pytań będzie "tragicznych" :mrgreen:

 

Tak więc: Witam sedecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...