Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Niech będzie pochwalony napęd na 4 koła!

 

Chciałem się przywitać...

Marcin jestem, z Łodzi, aktualnie poszukiwacz Forestera z AT.

Aktualnie powożę machinami innej słusznej marki (takiej, która słynie z quattro i silników pięciocylindrowych)

No i co więcej? - Fajnie będzie Was bliżej poznać, wymienić doświadczenia i wspólnie wjechać tam, gdzie przednionapędowe popierdułki tylko mogą pomarzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przywitam, zarejestrowany tu od miesiąca, tyle mi zajęło zapoznanie się z Forum zanim odważyłem się napisać :-)

 

Łukasz, lat 23, zamieszkały w Łańcucie, Subaru jeszcze brak, ale mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości będę mógł się tu na Forum nim pochwalić :-)

 

Cześć wszystkim :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik tegoż forum chciałbym się przywitać z wszystkimi forumowiczami.

Mam na imię Artur jestem z Łodzi. Subaru posiadam od marca tego roku, ale do dzisiaj nie było czasu się ogarnąć i zarejestrować na the forum.

Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich forumowiczów z Łodzi i okolic, może będzie okazja się poznać i porozmawiać. Na Plejadach na przykład jak się zdąże zapisać.

Co do poruszania się po forum to jeszcze trochę zielony ale powoli ogarniam. Także proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik tegoż forum chciałbym się przywitać z wszystkimi forumowiczami.

Jak również z przesympatycznymi forumowiczkami .k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,04_1W_orig.gif

W sumie to tylko ja jestem przesympatyczna . k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_vI_orig.gif

 

Co do poruszania się po forum to jeszcze trochę zielony ale powoli ogarniam. Także proszę o wyrozumiałość.

 

 

Tutaj http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/21234-pytania-do-moderatorow/page__st__2500 pytaj o wszystko , nasi wspaniali Moderatorzy mają dużo cierpliwości , są wyrozumiali , wspaniałomyślni i wysoce tolerancyjni.jftiN_j5_orig.gif

 

Gdzie spotyka się Łódź pisałam , ale nie zaszkodzi powtórzyć: Pabianicka 85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak również z przesympatycznymi forumowiczkami .Dodany obrazek W sumie to tylko ja jestem przesympatyczna . Dodany obrazek

 

Pisząc "wszystkimi forumowiczami" miałem na myśli również Forumowiczki, a szczególnie te przesympatyczne. Także sory już się to więcej nie powtórzy. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...