Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Z nieukrywaną radością pożegnałem ISa8 i kupiłem ISa7. Jest kozak :)

tylko dobrze trzeba się ustawić w linii prostej wieża-kadłub i można fajnie dingować. Kiedyś miałem dobre 10,000 odbitych. FV183 nieźle się wkurzał próbując mnie przebić ;) Trochę mały dmg robi - działo by się przydało nieco lepsze :(

 

 

 

chyba nawet większa niż znienawidzony wcześniej St.Emil.

eee stary - tym trzeba umieć. Fajnie zza górki strzela i dmg ma jak IX Tier :) 15 pestek tylko - ale regularnie zbieram na nim 2-3,5 tys. dmg :)

 

 

 

wrocilem do su100,

SU-100 pozostaje niezmiennie w garażu. Na tym Tierze to jeden z największych wymiataczy. 4-ty perk już na 85% i jest fun :)

 

ostatnio dobrze się bawię premką IS-2 i Rudym i SU101 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z nieukrywaną radością pożegnałem ISa8 i kupiłem ISa7. Jest kozak :)

tylko dobrze trzeba się ustawić w linii prostej wieża-kadłub i można fajnie dingować. Kiedyś miałem dobre 10,000 odbitych. FV183 nieźle się wkurzał próbując mnie przebić ;) Trochę mały dmg robi - działo by się przydało nieco lepsze :(

 

 

 

chyba nawet większa niż znienawidzony wcześniej St.Emil.

eee stary - tym trzeba umieć. Fajnie zza górki strzela i dmg ma jak IX Tier :) 15 pestek tylko - ale regularnie zbieram na nim 2-3,5 tys. dmg :)

 

 

 

Grałeś Is-7 po 9.8?

Jednego dnia na South Coast na ~k2 do niedawna był tam głaz, który usunęli z aktualizacją- stał tam FV- rozjechałem go sam is7'ką z jakichś 250m, bo minimalnie wystawiał wieżę strzelając do całej naszej bandy. Dwa dni później po aktualizacji na tundrze na linii 1 spotkałem FV i IS7- od dingał ode mnie ja od niego- a najlepsze było to, że w FV strzałów za zero miałem całą serię- w więżę, ba w spód- bo jak zobaczył, że go głaskał to wyjechał na chojraka- co mu się udało.

 

 

Co do emila to mówisz o 2 dziale? nota bene 63500 na następne działo tym wynalazkiem to ciut za dużo.

Fakt depresję armaty ma znamienitą, wczoraj na Windstorm'ie w losowaniu bez arty trolowałem 1 działem po 300z tej górki na ~E2- dopóki się nie "zgapnęli", że jestem sam na flance było fajnie :biglol: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Emila do IS8 porównałem. Świetne działo przyklejone do gównianego czołgu. Ślamazarność Emila była rozbrajająca. Najlepsze wyniki robiłem w przegranych bitwach bo jeśli trafiał się ogarnięty team to zanim dojechałem na miejscówkę, było po bitwie. Do tego świecił się jak latarnia.

Na szczęście RHM i IS7 rekompensują te męczarnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś Is-7 po 9.8?

tak, ale nie odczuwam różnicy. Różnica  w Superpersie na pancerzu za to jest wyczuwalna. Był twardy - a teraz to już wkurza ludzi ;)

 

 

Co do emila to mówisz o 2 dziale?

Tak, tylko z działem 12,8cm. Wtedy masz dmg około 450-550/shot. 10,5 mam w Dicker Max. Też dobrze się gra, ale dmg po ok. 300-320. CO prawda Jagdpanther z tym działem ładnie sobie radzi- bo jednak ma pancerz i jest szybszy.

 

 

 

Ślamazarność Emila była rozbrajająca.

eee tam - ślamazarne to są AT-ki ;) ale mam na nich bardzo dobre wyniki ;)

zacna dzisiejsza gra:

 

Zrzut%20ekranu%202015-06-14%2017.54.33.p

 

 

WN8 - 13206 :yahoo:

 

Zrzut%20ekranu%202015-06-14%2017.59.06.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyliście, że dzisiaj jest 2x do oporu, a nie tylko przy pierwszej wygranej?

 

Korzystając z okazji dokończyłem 9 czołgów, gdzie brakowało mi po 2-7k doświadczenia, a że liczyło 2x przy KAŻDEJ wygranej, to w miarę szybko poszło.

Jeden z takich czołgów to chaffee- miałem go na zasadzie ZZZ- zdobyć, zaliczyć, zapomnieć- a tu taki psikus mi się trafił (dobite 2sztuki i wyspotowane 4,5k):

post-8580-0-22974900-1435441915_thumb.jpg

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zauważyliście, że dzisiaj jest 2x do oporu, a nie tylko przy pierwszej wygranej?

przez cały weekend tak szło :)

 

dzięki temu w garażu zagościła "Jadzia" X-tierowa i WT-E100 wreszcie ma "żarówkę". Ciężko się gra bez tego, a niestety załogi nie przekładałem z IX-Tierowego Waffetragera i szkolenie strasznie się ciągnęło :( Zastanawiam się czy nie zrobię "switcha". Tyle, że nawet przy promocji to 1,200 golda leci. 

 

No i Cromwell B też wreszcie ma żarówę ;) Szybciej poszło to na Rudym i IS2, które były kiedyś w pakiecie. Cromwellem ciężko się gra, bo ma jednak o wiele mniej celne działo i o wiele dłuższe skupianie, a jak się stoi i próbuje trafić, to jednak warto wiedzieć, czy ktoś nas nie wykrył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadzia to moja ukochana dycha... 58% WR - można ją kochać albo nienawidzić, ja kocham

Pierwsze 2 gry: łącznie 7 fragów. Jakieś 7,800 dmg i WN8 (średnie z 2 gier) 4,600. Oczywiście obie wygrane. A win chance był 35-40%. I jak nie kochać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@@Ayo, jak to spotykam to jedynie pozostaje objechać, bo od przodu dinguje i trzeba się mocno postarać, żeby spacyfikować.

Na razie mam 5/20, ale kolejne misje w trakcie. Przy okazji - nieźle można dobić $$$ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie ostatnio ilość botów. Gra już niby 13:9, ja co prawda odpadłem, ale ze spokojem czekam na benefity, bo dobra gra - a tu nagle okazuje się, że 3 boty i pozamiatane  :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema... grałem ponad 3 lata udało mi się dostaćdo 1DPA , sprzedałem konto ze względu na syf jaki się zrobił i noob protection, teraz pogrywam czasami na lamerskim kocie chrześniaka jednak nic nie grinduje. Polecam WoWs w wersji Beta.

 

pozdro


grywa ktos w WOWS OBT ?

 

ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayo polecam ci zrobić VI tir hamurgera w krążowniku. CLIV jest tak OP, że spokojnie lejesz ile wlezie 7demki. a jak odpowiednio dobierzesz perki to masakrujesz 8t. ja wyżej nie idę bo tam kończy się zabawa. teraz w wocie bawię się z chaets GOXa jak mi się nudzi ;] mam dośc wota 30 k bitew w 3 lata ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...