Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

chyba sie nowa panterka nie sprzedaje bo zrobili promocje, plus eventy styczniowe:

W środku stycznia do gry zostaną dodane misje osobiste, dzięki którym zyskacie jeszcze więcej powodów, by włączyć się do boju! Główne nagrody za ukończenie dostosowanych do Waszych potrzeb zadań to między innymi specjalne czołgi, które będzie można zdobyć tylko w ramach misji specjalnych:

  • StuG IV, niemiecki niszczyciel czołgów V poziomu
  • T28 HTC, amerykański niszczyciel czołgów VII poziomu
  • T 55A, niemiecki czołg średni IX poziomu
  • Object 260, radziecki czołg ciężki X poziomu

3012_wot_january_sneak_peek_prizes.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ciekawe jak te misje będą wyglądć, bo np. ta na WZ111 jest dla mnie nie do wykonania :/

 

a tymczasem się szkolę i zbieram trofea :)

AD9yuJn.jpg

 

Załoga ma jakieś 80%, gdyby nie to, to pewnie jeszcze ze 3 trafienia by były i jeden frag więcej(ta wyspotowana arta na koniec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota. Kaczucha to sympatyczny czołg ;)

 

Co do Misji Personalnych - te na StuG'a-IV i T28 Concept powinny być całkiem wykonalne. Jedyny problem z PM jest taki, że w praktyce najlepiej było by grać nieźle każdym typem pojazdu. Wyglądają one w sposób następujący:

- Dla każdego typu pojazdu (LT, MT, HT, TD, Arta) jest szereg (bodaj 15) misji, każda kolejna wymaga ukończenia poprzedniej.

- Misje są w stylu "nabij x000 DMG" (dla TD), "zniszcz 2 czołgi będąc w ruchu" (LT), "nabij x000 DMG i odbij x000 DMG" (HT) etc.

- Poziomów trudności mamy 4 (na każdy pojazd po jednym), również odblokowywane po kolei (chyba).

- Czas na wykonanie nie jest limitowany.

Generalnie dwa pierwsze pojazdy spoko, wyżej może być ciężej.

 

Te pojazdy to "kastrowane premiumy" - można na nich używać dowolnej załogi, ale nie zarabiają więcej, niż normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem Su122-44. Jakoś na razie nie mamy wspólnego języka ;) Ale może to dlatego, że ostatnio gra zaczęła mnie potwornie irytować :) Dużo przegranych bitew, teamy pełne noobów. Do tego, zapewne przez misję na WZ111 gra się ciężko IMO. Rzuca non stop na wysokie tiery i lata baaaaardzo dużo złota. W jednej z bitew gdy grałem IS6 WSZYSTKIE strzały jakie dostałem były z premium ammo. Wkurza mnie to.

Gram w ostatnich dniach sporo mniej. Trochę sobie latam w WT :)

 

Ale kupiłem po zniżce właśnie Su122-44, AT15A i Panther/M10. Mało nimi pograłem na razie ale pewnie się prędzej czy później z nimi polubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak wczoraj oglądałem szkolenie na YT w którym podkreślali, że ważne jest to, żeby cofnąć się i grać defensywnie jak HP jest już na wykończeniu...

...tu przykład z bitwy, może nie jest to jakiś super wynik, ale 2 fragi i 6 z 7 celnych strzałów miałem przy 33HP :)

tewpj6K.jpg


 

 

Ale kupiłem po zniżce właśnie Su122-44, AT15A i Panther/M10. Mało nimi pograłem na razie ale pewnie się prędzej czy później z nimi polubię.

Też wziąłem Panterę...wcześniej źle mi się nią grało, ale po kilku bitwach stwierdzam, że Panterka jednak fajna jest, porównywalna zabawa do KV-13, tyle, że styl gry inny.

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się też za chwalone francuskie arty, początki na Bishopie były gorsze(tzn. czas szkolenia załogi), więc po wyszkoleniu na lorr.39 powinno być fajnie. Super zasięg w porównaniu do Bishopa, Bishop ma jednak taką zaletę, że można nim się schować nawet w mieście, bo strzela prawie pionowo ;)

 

Dziś upalam Cromwella, to jest totalne OP jak dobrze wylosuje :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modach Aslaina odnalazłem wczorajszej nocy celownik Arta Pro, polecam dla artylerzystów, którzy lubią patrzeć jak kilka fragów podczas jednej walki leci w powietrze ,

 

Uruchamiamy literką "G" . 


Czy ktoś może powiedzieć coś na temat Indien-Pz ta ? Warto iść w tym kierunku ?

Edytowane przez Mark L.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba warto ...

 

Od kilku dni w moim garażu zaparkował Lowe , który od razu dostał kilka bajerów mechanicznych, został przemalowany i obsadzony załogą na 3,6 .

Zabawa jest przednia ale jednak Lew jest ciężkim czołgiem drugo-liniowym, szkoda ...

 

Największą jego zaleta to zarabianie kaski . B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W modach Aslaina odnalazłem wczorajszej nocy celownik Arta Pro, polecam dla artylerzystów, którzy lubią patrzeć jak kilka fragów podczas jednej walki leci w powietrze ,

Znam, używam, bardzo fajny :D

 

Właśnie wybadałem FV304 ;)

Bishop to świetna arta...gdyby jeszcze zasięg był większy, ale tak czy inaczej bardzo fajnie mi się nim grało, grało, bo jeszcze może kilka bitew, żeby uzbierać kasę na FV i pójdzie w piach ;)

 

Od kilku dni w moim garażu zaparkował Lowe , który od razu dostał kilka bajerów mechanicznych, został przemalowany i obsadzony załogą na 3,6 .

Zabawa jest przednia ale jednak Lew jest ciężkim czołgiem drugo-liniowym, szkoda ...

 

Największą jego zaleta to zarabianie kaski . B)

Kiedyś zgarnę, z promocji JigTig'owej nie wystarczyło mi na niego golda i padło na T34 - też fajna zarabiaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybadałem FV304

Pomalować, siatka, szybsze celowanie, szybsze przeładowanie i obczaić miejsca do zabawy na środku mapy . 

Na VI i VII jak ściągniesz gąsienice ciężkiemu czołgowi, to jest Twój . Punktujesz go nawet nie widząc po 50-100 co 10s aż do końca a przy tym naczytasz się wulgaryzmów pod swoim kątem we wszystkich językach świata ,że ho ho ....

Edytowane przez Mark L.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...