Skocz do zawartości

II Cynamonowy Slajd 3 czerwca-sobota


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 384
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

poszukiwalbym kogos, kto by mnie poinstruowal, pokazal co i niebadz w slomczynie. moze w weekend poprzedzajacy czyli ok. 27.05?

 

Twoim samochodem, to Ci mogę wszystko pokazać. Nawet dachowanie.

 

Poważnie mówię.

 

dzieki - dzieki ;) fakt ze planuje oddac go do lakieru - ale "podkladu" wolalbym nie robic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwalbym kogos, kto by mnie poinstruowal, pokazal co i niebadz w slomczynie. moze w weekend poprzedzajacy czyli ok. 27.05?

 

 

Jak załatwisz wjazd na tor to ja tak jak MarcinJ :-)

 

no wlasnie (a nie doczytales w moim poscie, ze "szukam kogos, kto zalatwi wjazd na tor i mnie poinstruuje" hehe)

 

chodzi o to czy powiedzmy nawierzchnia jest podobna do tej na bemowie? nie bylem jeszcze w slomczynie na torze

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to czy powiedzmy nawierzchnia jest podobna do tej na bemowie? nie bylem jeszcze w slomczynie na torze

 

Odcinki betonowe są bardzo śliskie i nawiezione szutrem, reszta jest szutrowa ale dość twarda. Bariery są dośc blisko w dwóch czy tzrech miejscach i przyciągają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

"Doszły do mnie słuchy", że jeden ze znanych forumowiczów jeżdżący STI 06 kolor niebieski (buty Sparco) więcej szczegółów nie będę zdradzał "NIE MOŻE" Przyjechać na II Cynamonowy Slajd bo podobno bierze udział w uroczystości ślubnej ! Abstrachując od sensu i dalszych wynikających z tego aktu konsekwencji prosiłbym forumowiczów o wywarcie presji na w/w p. "P" żeby jednak przyjechał do Słomczyna (chyba że jest "Panem Młodym") :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

"Doszły do mnie słuchy", że jeden ze znanych forumowiczów jeżdżący STI 06 kolor niebieski (buty Sparco) więcej szczegółów nie będę zdradzał "NIE MOŻE" Przyjechać na II Cynamonowy Slajd bo podobno bierze udział w uroczystości ślubnej ! Abstrachując od sensu i dalszych wynikających z tego aktu konsekwencji prosiłbym foumowiczów o wsparcie presji na w/w p. "P" żeby jednak przyjechał do Słomczyna (chyba że jest "Panem Młodym") :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

nie nie to gej :mrgreen: a w polszy jeszcze slubow gejom nie daja :mrgreen:

ja mysle ze on sie wystraszyl ze go skoda objade z galem na pokladzie i wymyslil sobie ... :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

"Doszły do mnie słuchy", że jeden ze znanych forumowiczów jeżdżący STI 06 kolor niebieski (buty Sparco) więcej szczegółów nie będę zdradzał "NIE MOŻE" Przyjechać na II Cynamonowy Slajd bo podobno bierze udział w uroczystości ślubnej ! Abstrachując od sensu i dalszych wynikających z tego aktu konsekwencji prosiłbym forumowiczów o wywarcie presji na w/w p. "P" żeby jednak przyjechał do Słomczyna (chyba że jest "Panem Młodym") :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

 

garniak bedzie sie dobrze komponowal z kaskiem ;)

 

a w razie co pilot tez moze wystapic w welonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze zapewne wywrą odpowiednią presję, a ja chciałem spytać jak tam przygotowania do planowanego pojedynku dwóch znanych zawodników? ;-) Juz jakieś treningi czy testy trwają?

 

Witam

 

Robię co mogę aby zorganizować Imprezę STI Grupy N z jakimś znanym kierowcą MP i dla zwycięzców klas zorganizować jazdę na prawym fotelu.

Druga opcja to wypożyczenie Grupy N (Treningówki) i tym autem mój pojedynek z Pawlem.

Paweł jak Paweł znów przesunął termin zakupu STI o następne pół roku (na zimę) ale to już tak od dwudziestu lat :mrgreen: odbmówił konfrontacji jego Mercedesem czego wogóle nie rozumiem :mrgreen: ..... coś zorganizuję.

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mysle ze trzeba zrobic jednym autem (mysle ze STI majtkowy kolor z malym skrzydelkiem)zawody A.Koper VS moderator forum bo wtedy to by sie dzialo no bo inaczej nawet jak przyjedzie Pawel Przyblski no to jego i skodzina objedzie bo on stetryczal wozi sie jakims dupowozem no i baki kreci STI zamiast do przodu jechac

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biore wino czerwone cabernet pyszne czilijskie.

AZRAEL ,,KOBYLA,, to Pawel Przybylski ty znawco rajdow kochany.wstyd AZ wstyd o to sie pytac hemmmm :roll: :evil: :wink:

i tu okazuje sie ze vert jednak debil nie do konca :mrgreen::mrgreen:

Fido a ty cos popijasz czy jak :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy wstydzisz sie siebie po pijaku :?: :mrgreen:

Fido ty sie za bardzo kontrolujesz ...kiedy odpoczywasz biedaku :?: :roll: :mrgreen:

 

To się nazywa dbanie o wizerunek :D:D

 

Kolega mi zaproponował wyjazd na rejs na Śródziemne;

"bedzie sześć osób - wszyscy bardzo tolerancyjni..."

A jak będzie dostęp do internetu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy wstydzisz sie siebie po pijaku :?: :mrgreen:

Fido ty sie za bardzo kontrolujesz ...kiedy odpoczywasz biedaku :?: :roll: :mrgreen:

 

To się nazywa dbanie o wizerunek :D:D

 

Kolega mi zaproponował wyjazd na rejs na Śródziemne;

"bedzie sześć osób - wszyscy bardzo tolerancyjni..."

A jak będzie dostęp do internetu...?

jak bedzie wialo a ty bedziesz puszczac pawie a bedziesz mial internet wtedy bedziemy podtrzymywac cie na duchu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy wstydzisz sie siebie po pijaku :?: :mrgreen:

Fido ty sie za bardzo kontrolujesz ...kiedy odpoczywasz biedaku :?: :roll: :mrgreen:

 

To się nazywa dbanie o wizerunek :D:D

 

Kolega mi zaproponował wyjazd na rejs na Śródziemne;

"bedzie sześć osób - wszyscy bardzo tolerancyjni..."

A jak będzie dostęp do internetu...?

jak bedzie wialo a ty bedziesz puszczac pawie a bedziesz mial internet wtedy bedziemy podtrzymywac cie na duchu :mrgreen:

 

Będziemy Ci robić listę potraw, które w obie strony smakują jednakowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...