Skocz do zawartości

24.02 Sluzewiec 2 TTJ :)


Cysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tutaj wyniki:

 

http://www.ak-krolewski.pl/zapisy/wyniki/46/Wyniki%202%20TTJ%202013_generalna.pdf

 

byłem przed EVO o 0,34 sekundy :OO:

 

czytam te wyniki ...kurcze czuje się jak bym to wygrał bo do Dario w ogóle nie było podejścia a przede mną jeszcze "gość" był...

 

to był mój 3 KJS w życiu (licząc plejady).

 

zadecydowały dwie rzeczy:

- pilot a w zasadzie instruktor

- dobre ustawienie neetronicsa

 

boję się pomyśleć co by było, jak by jakiś dobry kierowca wsiadł w to auto :o

 

jaram się strasznie i biegnę do 24h bo mi piwa zabrakło :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych - fajnie było znowu zobaczyć na Służewcu tyle znajomych "mord". Gratki dla Dario za wyjęcie generalki - dzisiaj był nie do dogonienia - szczególnie na pierwszych 2-3 próbach jechanych po śniegu zestaw Darek+nalewka szerokości 175 był poza jakimkolwiek zasięgiem :bowdown: . Cysztof -owa Honda też nadwyraz sprawna i szybka na tym sniegu, choć widziałem jego tęskny wzrok do czterołapa :twisted: . Action - jak na debiut na Służewcu rewelacyjnie :thumbup: - popatrzyłem dokładnie w wyniki i na 6 próbie urwałeś Darkowi 0,5 sekundy, a na 7 juz prawie sekunde i ustanowiłęś rekord pierwszego odcinka w całej generalce :idea: i to z takim balastem na pokłądzie jak ja.

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych - fajnie było znowu zobaczyć na Służewcu tyle znajomych "mord". Gratki dla Dario za wyjęcie generalki - dzisiaj był nie do dogonienia - szczególnie na pierwszych 2-3 próbach jechanych po śniegu zestaw Darek+nalewka szerokości 175 był poza jakimkolwiek zasięgiem :bowdown: . Cysztof -owa Honda też nadwyraz sprawna i szybka na tym sniegu, choć widziałem jego tęskny wzrok do czterołapa :twisted: . Action - jak na debiut na Służewcu rewelacyjnie :thumbup: - popatrzyłem dokładnie w wyniki i na 6 próbie urwałeś Darkowi 0,5 sekundy, a na 7 juz prawie sekunde i ustanowiłęś rekord pierwszego odcinka w całej generalce :idea: i to z takim balastem na pokłądzie jak ja.

 

Action naprawde ladnie ...

az sie lza w oku kreci... i pamietaj ze juz jest pare osob ktore chetnie odkupia fure ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej sporo filmów kamerzysty o nicku "maszpralka" - jakość masakryczna - ale za to jest sporo ujęć.

 

http://www.youtube.c...a/videos?view=0

 

 

A tutaj moja prywatna akcja :) .

 

 

 

 

Przy okazji gratulacje dla wszystkich lepszych (sporo was, więc musicie się tym jakoś podzielić :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...