Skocz do zawartości

złe odczyty prędkości na liczniku


kaarolekkk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Możesz też mieć angielskiego chipa przy czujniku prędkości jazdy, który próbuje przeliczać km/h na mph.

 

no ciekawe :)

przeliczanie km na mph jest zakodowane w eep licznika :) no chyba że licznik jest mechaniczny

tam może miec dzielnik impulsów np w wersji na japonie aby mógł przekroczyc 180km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 200 m ( 2 słupkach ) pokazuje licznik ok. 1.5 - 150 metrow. Jeśli w takim wypadku inny to licznik może mi ktoś pokazać jak powinien być w tym modelu licznik. We wnętrzu mam pare innych rzeczy z innych modeli jak np. futryny drzwi lub nawiewy więc i może ktoś wstawił inny licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam dlaczego tak przekłamuje :) i myślę że mam rozwiązanie , masz tam założony moduł szybkościomierza od japońca a tarcze od EU i tu wszystko pasuje 80-120 130-170 i 40-50 zgadza się ze skalą z japońca :)

post-11888-0-10645500-1359402761_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcia zegarów. Jeśli ktoś włożył inne zegary to i wtedy przebieg samochodu będzie niewiadomy. Jest jakaś możliwość dowiedzieć się jaki jest faktyczny przebieg samochodu???

 

nie wiem jak w innych modelach ale w WRX 03-05 przebieg zapisuje się tez w komputerze i można go odczytać podczas diagnostyki, podłączając laptopa do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w innych modelach ale w WRX 03-05 przebieg zapisuje się tez w komputerze i można go odczytać podczas diagnostyki, podłączając laptopa do auta.

 

nie zapisuje sie w żadnym innym module dopiero w lanosie mozna odczytac z ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę jechał dalej kawałek to spradzę dokładnie ten licznik kilometrów czy dobrą odległość wskazuje. A tak poza tematem wie ktoś może które bezpieczniki wyjąć aby odłączyć wtryski i zapłon ponieważ chce wypompować reszte płynu chłodzącego z bloku silnika????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tematem wie ktoś może które bezpieczniki wyjąć aby odłączyć wtryski i zapłon ponieważ chce wypompować reszte płynu chłodzącego z bloku silnika????

A po co ci wyjmować bezpieczniki :) przecież rozrusznikiem nie wypompujesz

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...